Skocz do zawartości
syncro

Motorola Moto X style - wada wyświetlacza

Rekomendowane odpowiedzi

syncro

Panowie dzisiaj doszła do mnie nowa Moto X Style Bamboo kupiona poprzez stronę internetową x-kom. To czego się najbardziej obawiałem się sprawdziło - nierównomierne podświetlenie ekranu. Widoczne na czarnym tle przebicie podświetlenia led - najbardziej widoczne przy prawej krawędzi na dole. Bardzo mnie to drażni - gdy odtwarzam film który nie jest dopasowany do ekranu (u góry i na dole czarne pasy - telefon trzymany poziomo) to bez szczególnego wpatrywania się ta jasna plama się wrzuca w oczy. Dodatkowo zauważyłem przynajmniej 3 piksele, które świecą cały czas jednym kolorem, szczególnie widoczne na czarnym tle. Rozumiem że jest to podstawa do wymiany? Jak się do tego zabrać? Próbować reklamować czy może skorzystać z opcji zwrotu do 15 dni bez podania przyczyny?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolego syncro, ja miałem praktycznie to samo, też przy prawej krawędzi na ciemnym tle widać było jaśniejsze miejsca. Odkryłem to po tygodniu od zakupu. Telefon spakowałem, wcześniej na stronie xkom wypełniłem formularz gwarancyjny rma, no i wysłałem. Sklep zwrócił mi gotówkę, ja jedna od razu zrobiłem zamówienie na nowy. Teraz ten drugi egzemplarz pod tym względem jest o wiele lepszy, więc mam i uzywam:)  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    skot84

No i kupiony.

Spoiler

072ff0d3542b1b3cb1103a18a5ae23d0.jpg

PS.
    Co ciekawe w sklepie stacjonarnym wisiała karteczka z ceną 1300 jaka pani była zdziwiona że chce go za 1000 zł. Ale poprawiła się po sprawdzeniu ceny w systemie.

Wysłane z mojego LG-H440n przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Mikel25
    Obrazy i filmy umieszczamy w spoilerach

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jak LCD, jest ok, bez przebarwień, zwłaszcza na ciemnym tle!? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    skot84

Nic takiego nie widzę albo jestem taki ślepy [emoji14]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    1 godzinę temu, skot84 napisał:

Nic takiego nie widzę albo jestem taki ślepy emoji14.png

U mnie pojawiły się po podpięciu do oryginalnej ładowarki, żółte na brzegu ekranu widoczne na białym, telefon też zauważalnie się nagrzał. Cieszyłem się nim 20 minut. Teraz czekam 14 dni na zwrot kasy albo wymiana na inny:(

Edytowane przez grinngo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    noman1

Kupiłem dzisiaj stacjonarnie w Euro AGD , wrzuciłem test wyświetlacza , na max jasności nie widać przebarwień, zero bad pixeli..... także jak widać nie wszystkie sztuki mają wady.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam nadzieję ,że uda mi się za 3 razem taką ustrzelić ;pp 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdy wybierałem swojego na wystawie od dwóch dni świeciła inna X Style. Oczywiście też ja sprawdziłem i żadnych przebarwień nie było. Przez chwilę nawet wahałem się czy jej nie wziąć bo była już "wygrzana" ;) 

Z tego, co mówił gość w sklepie, od piątku sprzedali coś 6-7 sztuk. Każdy kto je kupował wiedział co robi, bo podłączał zasilanie i bawił się nią z pół godziny. Ponoć ani jeden egzemplarz nie był felerny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Prawo serii, widocznie te sztuki pochodziły z partii pozbawionej wad lcd:)  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi