Skocz do zawartości
syncro

Motorola Moto X style - wada wyświetlacza

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, czy jeśli telefon rootowalem, wgrałem resurrection remix, czy mogę oddać na gwarancji? Kończy się w lutym. Gdybym przywrócił soft do wersji oficjalnej i dał patch na logo, żeby nie było info o boot loaderze, to mi wymienią na nowy ewentualnie zwrócą kasę? Do naprawy jest ekran czyli wada fizyczna. Fon kupiony w xkom

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dizmon
    W dniu 30.12.2018 o 18:42, psemes napisał:

Ja swoją notkę wysłałem 20.12, a 28 kurier przyniósł paczkę z serwisu. W środku byla Moto g6 plus, opisana jako część zamienna ?. Zaskoczenie ogromne, g6 na duży plus się sprawuje. Duża pochwała dla ctdi za taką naprawę? 

Do kiedy miałeś gwarancję? i załatwiałeś to bezpośrednio z serwisem czy przez sklep?
    Ja swoją oddałem 2 raz do x-komu ale gwarancja do 6 lutego ostatnia naprawa trwała 3tyg więc jak znowu naprawią i oddadzą z wadami to nie wiem czy dam rade oddać 3 raz jeszcze w czasie gwarancji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moto X Style kupiony w x-kom. Oddany na rękojmię z powodu wady ekranu. Standardowe gaśnięcie, paski plus bateria wyłączająca się przy 30% . Po miesiącu od oddania w sklepie, przesłaniu do serwisu zwrot pieniędzy na konto. Czyli x-kom bardzo ok. Szkoda telefonu, był świetny. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie zauważyłem odpowiedzi na moje pytanie, zatem zapytam jeszcze raz: panowie czy jeśli telefon jest po roocie mogę go oddać do x.com na gwarancję jeżeli występuje wada fizyczna a nie software owa?
    Gwarancja kończy mi się za 14 dni Dlatego proszę was o szybką pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kitten

Przeczytaj w warunkach gwarancji. Jeśli masz tam notkę, że w przypadku zainstalowania innego oprogramowania itp. telefon nie podlega gwarancji. Z drugiej strony wg prawa europejskiego rootowanie i flashowanie nie powoduje utraty gwarancji. Możesz też przywrócić ustawienia fabryczne ale ślad pozostanie.

Ale to długa droga przez odwoływania się i pisma i straszenie UOKiK.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przez 2,5 roku użytkowania - żadnych problemów. W zeszłym tygodniu, digitizer w środkowej części ekranu, na całej szerokości (pasek ok 5-7 mm) odmówił posłuszeństwa. Wymiana, nieopłacalna, bo bateria też już kiepska i ją też by trzeba było podmienić. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam
    W moim egzemplarzu, który również uzytkuje od 2,5 roku, pojawiły się kilka dni temu poziome paski. Są widoczne na całej powierzchni wyświetlacza, w równych odstępach, poniżej 1mm. Dodatkowo ekran wydaje się jakby pożółkły, chociaz to jest zapewne bezpośrednio związane z tak dużym zagęszczeniem pasków. Do tej pory podobna sytuacja nie miała miejsca. Jaka może być przyczyna?

Wysłane z mojego XT1572 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi