Skocz do zawartości
donmarek021

Nexus 4 Nie uruchamia się

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam wielki problem. W dniu wczorajszym zakupiłem w prezencie telefon Nexus 4, w którym były właściciel mówił ze soft wystarczy zrobić i będzie chodził dobrze. Niby podczas aktualizacji jakiś błąd wyskoczył. Telefon uruchamiał się logo Google i tak zwany X cały czas się świecił z tego co kojarzę to bootloop czy jakoś tak. 

Chcąc go wyłączyć musiałem wciskać przycisk ściszania i włączania i przez bootloadera wyłączyć. 

Bootloader włącza się. 
    Próbowałem już wielu sposobów z tego forum nawet Nexus Root Toolkit z opcją co niby telefon się nie włącza fastboot wykrywa telefon ale po mimo ze wgrywałem różne wersje to system albo stał na napisie google, albo na kółkach kręcących się. Dzisiaj postanowiłem wgrać android oficjalny 4.2 i o dziwo ruszyło coś bo ładowało chyba 106 aplikacji a teraz stoi już z 30 minut na Android is upgrading : Starting apps. 

I się nic nie zmienia. 

Mógłby ktoś napisać mi krok po kroku co ściągnąć, co gdzie kliknąć w programie zeby sróbować odratować telefon ? 

Jestem ciemny w te klocki. 

Pozdrawiam i przepraszam za błędy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wgraj najnowszy system i czekaj. Pierwsze uruchomienie może trochę potrwać. Mi czasami też tak się dział i musiałem wgrywać system kilka razy zanim ruszył.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

najnowszy soft nie pomagał 

wgrałem najstarszy jako był czyli w wersji 4.2.2 chyba i odpalił, 

ale nie było zasięgu zadnego, ponadto w informacjach wersja pasma podstawowego była informacja nieznane

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    aneroid

Odświeżę trochę temat, z jakiegoś powodu wyłączył mi się Nexus, po uruchomieniu cały czas kręcą się cztery kuleczki i nie uruchamia się...

Jest jakiś ratunek do niego by go uruchomić bez "może strat"..

Z góry dzięki za szybką podpowiedź..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi