Skocz do zawartości
jarmk

A5 (2017) | Dyskusja, opinie, wrażenia, problemy dotyczące baterii

Rekomendowane odpowiedzi

topiq

Wstyd przyznać, nie wiem jak ja to wyszukiwałem że mi nie znalazło serwisów w Lublinie. Zamiast ~100 km pewnie kliknąłem ~50 km i zbrakło tych kilku km do Lublina. Pewnie się z którymś skontaktuję. Póki co na horyzoncie nie widać aktualizacji od Play, telefon dziś sprawdzę dokładnie po 3 dobach od ładowania ile mu jeszcze zostało. Zainstaluję monitor baterii i jeszcze sprawdzę na trybie samolotowym. Normalnie użytkowany Huawei ładowany 2,5 doby temu naładowany do 90% nadal ma 67%.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@topiq od siebie polecam serwis na wschodniej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    topiq

Blisko Plazy, więc z parkingiem nie będzie problemu. Niestety nie udało się dodzwonić.

Mijają 3 doby leżenia telefonu i jest 14% W zużyciu baterii nic takiego nie ma. Zainstalowałem Gsam Battery, tryb offline włączony i ładowanie do pełna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@topiq co chcesz tak sprawdzić? Jakich rezultatów oczekujesz? Marnujesz tylko czas.

PS. Chcesz lecieć z Plazy na Wschodnią? Na Dolnej Panny Marii jest parking.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    topiq

Nie oczekuję a eliminuję. Wolę wiedzieć, czy problemem jest system sam w sobie, czyli problemy po OTA czy jakiś syf zainstalowany z jakąś żony aplikacją. W pierwszym przypadku pewnie wipe data załatwi sprawę. W drugim będę wiedział czego nie wgrywać.

Na tę chwilę 12 h po naładowaniu do pełna 88% naładowania.

Użycie aplikacji 50% w tym:

System Android - 16,5%

Kernel Android - 15,3%

System - 11% (tu najwięcej wskazuje AOD)

W trybie offline o wiele dłużej trzyma. Wcześniej mimo wyjętej karty SIM i tak czuwanie sieci generowało najwięcej zużycia. Trochę też dziwne, bo sieć z którą się telefon połączyć (prawdopodobnie PLUS) cały czas trzymał full zasięg. BTS mam pod nosem można powiedzieć.

Chętnie bym przy okazji debrand zrobił, ale Play się nie śpieszy z wydaniem swojego softu, a nie wiem czy w razie czego da się wrócić z obecnego dwie wersje wstecz na Play (w razie jakby VoLTE nie działało, albo nagle trzeba by było MMSy pobierać ręcznie jak to w A40 na sofcie XEO się dzieje).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi