Skocz do zawartości
wypierXDA

tutorial Wymuszenie Aktualizacji systemu

Rekomendowane odpowiedzi

@lukemax nie rozumiem. To czym jest wg nich ta aktualizacja b360 z hicare?

Czy serwisant z czatu mial na mysli b360 z latka z 6.02 jako jedno duze uaktualnienie? To czemu wciaz przez hicare. Maja problemy z komunikacja, to flagowy model Honora - powinno byc jedno oficjalne info. A mamy rozne wersje, niektore dostepne a inne nie. Jeden wielki b...

Edytowane przez wypierXDA

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@wypierXDA pobrała się aktualizacja ale nie widzę żadnych zmian, nawet data zabezpieczeń Google się nie zmieniła.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@lukemax aktualizacja z 6.02 czy oficjalna? w sumie to bedzie jakby znak czy cos zmienili. Jak wyjdzie stabilna wersja i nie zmieni sie data zabezpieczen to lipa. Czyli bez roznic z beta wersja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@wypierXDA prawdopodobnie z 6.02; jej rozmiar to 494MB; ja nie widze żadnych różnic w stosunku do poprzedniej B360 z 18.01

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@lukemax w liscie zmian z lutego bylo cos o info dt czasu polaczenia w spisie polaczen. Ale wg mnie bylo ok na poprzedniej wersji. Inne zmiany sa kosmetyczne albo dt baterii wiec ciezko to ocenic, byc moze troche lepiej. Dziwi ze poziom zabezpieczen mial byc zaktualizowany a dalej grudzien 2016..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    STVRY

Cześć.

@wypierXDA Zrobiłem tak, jak napisałeś w instrukcji. Żadna aktualizacja nie chce mi się pokazać.
    Mam wersję B131 i nie mogę jej na początku zaktualizować do B316... 

Jestem kompletnym laikiem, ale trochę martwi mnie to, że nie dostałem tej drugiej wymienionej aktualizacji. Pewnie dlatego, że to nie jest FULL.
    Dobrze ustawiłem proxy?

@@EDIT: Nie chciało w ogóle znaleźć B316, ale znalazło najwcześniejszą B360, to biorę. 
    @@@EDIT2: Oczywiście jak się można domyślić - failed. B316 nie chce się ruszyć, a tylko ta wersja mi wyskakuje...
    @@@@EDIT3: Chciałem spróbować znowu pobrać tę wersję B360, to gdy osiąga 70% cofa mnie do menu, włączam znowu i leci od 63%. I tak się zapętla w kółko w sumie. Jak zapauzowałem pobieranie, to dalej rosło i przy 72% wycofało i nie chciało już dalej iść, i wywala do menu...

Spoiler

local.png

Edytowane przez Natan
    Zdjęcia wstawiamy w tagach spoiler - zawsze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi natomiast ściąga do 44% potem się cofa od 44 do 37 %
    Wasza v też miała tylko 159MB ?

425c83ddf3d0d6a11a33a557318d3d31.jpg

wydziarane czarnym H8

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jeverpl

Tak, ale to nie jest dobra wersja.  Zobacz jaką masz nazwę kompilacji  potrójnie zdublowana. Zrób: pobierz ostatni pełny pakiet i wyjdzie Ci prawidłowa. O ile dobrą wysłałeś z FF. Dobra wersja to ta z 18.01 i później łatka z 06.02. Niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę, ale opcji z 14.02 nie da się zainstalować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam v wymuszona przez hicare
    I na tą chciałem wyrzucić v z 6 lutego
    Anulowalem, dałem jeszcze raz na v z 6 i teraz pokazuje mi wagę 847 MB hm...

b22c7693761f2cd77b122e36fede504a.jpg

wydziarane czarnym H8

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@STVRY @STVRY @galaxxxtek @jeverpl

Jeverpl dobrze pisze. Wybieracie "pobierz ostatni pelny pakiet". Tak jak na screenach. Tamte co wam sie pobieraja sa nieprawidlowe. Jesli wam w firmware finderze nie wyszukuje tego co trzeba to sprawdzcie czy macie w ustawieniach aplikacji zaznaczone tylko dwie pierwsze opcje. Co do konfiguracji wifi to sprobuj localhost z malej, moze to ma jakies znaczenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi