Skocz do zawartości
wypierXDA

tutorial Wymuszenie Aktualizacji systemu

Rekomendowane odpowiedzi

STVRY

Pobrałem tę "cięższą" wersję B131, później od razu pobrałem najświeższą z 14.02 i działa. Zainstalowało mi bardzo szybko.
    Zauważyłem, że w momencie, kiedy aktualizacja nazywa się inaczej niż "Nowa wersja" - to jest zbugowana.
    Również zauważyłem, że w momencie, kiedy pobiera się aktualizacja i na pasku stanu nie pokazuje postępu - to jest wtedy bug.

Zwalczyłem to tak:
    Kiedy wyszuka Ci aktualizację - od razu przełącz PROXY na brak i dopiero klikaj "pobierz", wtedy jest w porządku - przynajmniej u mnie.

Także mój problem rozwiązany :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pobrała mi się ta v z 6 lutego, zainstalowala ale po ponownym restarcie wyskoczyło info że "ostatnia aktualizacja nie została zainstalowana"

Jak daje opcję pobierz ostatni pełny pakiet to pokazuje się v O wadze 2,38 GB czyli ta wymuszona z hicare

Po raz drugi zaznaczyłem v z 6 lutego i pokazało się ponownie 847 MB następnie dałem pobierz ostatni pełny pakiet i wyskoczyła v o wadze 494MB
    Już nie wiem o co kamon

c5167bd2377c2d73e21d7da559939ccc.jpg

wydziarane czarnym H8

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@galaxxxtek te 494MB, to tyle waży aktualizacja z 6.02 jeśli masz zainstalowaną wersję z 18.01; nie wykrywa Ci wersji z 14.02 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cotvi

Co wybrać ?

Spoiler

Screenshot_20170420-195732.png

Edytowane przez Natan
    Zdjęcia wstawiamy w tagach spoiler - zawsze, za wyjątkiem pierwszego posta tematu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    paloc89

Trzecia pozycja od góry, oczywiście jeśli masz system 131 inaczej nie zainstalujesz 380, chyba że wykonasz rollback do 131.

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cotvi

@up

Czyli jeżeli już mam Androida 7 B360 to muszę wrócić do 131 ?

Jak sprawdzić, którą dokładnie mam wersję, tzn z kiedy. bo tych B360 są 3. Pewnie v1, poprawka i v2 z poprawką.

Głównie chodzi mi o wydajność baterii. Ciężko mi dociągnąć 1 dzień. Jest niby łatka B360 295MB, ale nie wiem czy to wystarczy, żeby poprawić baterię.

Edytowane przez Natan
    Nie cytujemy poprzedzającego posta w całości. Stosujemy @up lub @wspomnij

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@cotvi

Wróć do 131 i od razu 380 trzecie od góry 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    estor

Nie musisz wracac mialem b360 i przed chwila wymyusilem pobranie b380 waga 420mb

Update B360 on B380 without downgrade to MM.
    1. Turn on FF and search for updates.
    2. Set the proxy to localhost 8080.
    3. In FF select B380 OTA-MF (383MB) and do not download only send to updater.
    4. Go to system update tab and select the last full package. The system will find a full package with a long name of over 2GB.
    5. Select the next find the last full package. Now the system should show the package about 400MB with the normal version name. Do not download!
    6. Go to proxy settings and disable them.
    7. Go back to the update tab and start downloading.

Edytowane przez estor
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam :) gdzie znajde czyste niebrantowane aktualne romy do honora ? i też inne pliki potrzebne do normalnego funkcjonowania tel po instalacji romu ? 
    wcześniej miałem xperie z i wszystko było w jednym programie a w honorze to jak :> ? 

Edytowane przez Shiliat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    STVRY

To, co napisał @estor niestety nie działa u mnie. Nie znajduje mi żadnej aktualizacji. Jestem kompletnym laikiem, ale wnioskuję, ale aktualizacje, które posiadają double name'y czy nawet potrójne - są złe. Przeważnie w większości przypadków przy takiej zdublowanej nazwie mam wagę pliku na minusie, np.: -675678. Teraz patrzyłem i jest tak, jak na poniższym ss. Czy to jest zjadliwe? 

Spoiler

Screenshot_20170426-090957.png

Spoiler

Screenshot_20170426-091005.png

Edytowane przez Natan
    Zdjęcia wstawiamy w tagach spoiler - zawsze, za wyjątkiem pierwszego posta tematu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi