Skocz do zawartości
grzesiu139

rom [Official]LineageOS 14.1 dla S4 Mini 3G/LTE/Duos [Android 7.1.2 Nougat]

Rekomendowane odpowiedzi

Może prozaiczne pytanie....czy w tym romie działa wyciszenie dźwięku przez obrócenie telefonu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mdudi

Lineage 15 Oreo 8.x już jest na GT-l9195l

https://forum.xda-developers.com/galaxy-s4-mini/development/rom-lineageos-15-0-t3708005

ktoś już może instalował???

edit1:

Pokusiłem się o zainstalowanie. System spoko. Jak na pierwszy rzut oka jest szybki, wiele rzeczy poprzestawiane, menu z aplikacjami jest wysuwane z dołu ekranu głównego, opcje przemodelowane, brakuje wielu opcji w porównaniu z 7.1.2. Nie działa w ogóle kamera, nie da się zainstalować wielu aplikacji z playstore. Na XDA w wątku, który podlinkowałem wyżej, autor romu wyjaśnia, iż cały czas pracuje nad poprawą systemu. Jak na razie moim zdaniem jednak nie warto instalować Oreo dla GT-l9195l... trzeba poczekać na poprawki...

Screenshot_20171223-093144.png

Screenshot_20171223-093233.png

Screenshot_20171223-093253.png

edit2:

jeśli chodzi o aplikacje z playstore, których nie da się zainstalować, to da się to ominąć poprzez ściągnięcie większej paczki z opengapps i apki się instalują bez problemu :D

Edytowane przez mdudi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    NOVY
    Nie działa w ogóle kamera, nie da się zainstalować wielu aplikacji z playstore.

A mi nie działała klawiatura przy pierwszym wgraniu romu 14.1 Tylko glosowe. Po ponownym wgraniu softu wszystko ok. TWRP nie oznajmij źle wgranej paczki. Dlatego warto powtórzyć procedurę i czyszczenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pixi7

Z tym, że 14.1 jest dopracowane w dość wysokim stopniu, a 15.0 dopiero raczkuje. Mi na 14.1 wszystko płynnie działa, większych problemów nie spotkałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mdudi

Właśnie zainstalowałem Magisk 15 i safetynet nie przechodzi...

Spoiler

e39dd00b91ed201f873c252ef2222a0d.jpg

Wysłane z mojego I9195I przy użyciu Tapatalka

Dnia 28.12.2017 o 14:34, the_naturat_com napisał:
    [mention=316917]mdudi[/mention] jaki masz system na swoim S7 Edge?

Mam S4mini LTE gt-l9195l ale na forum nie znalazłem wątki z Magisk na moim tel. dlatego tu piszę. Mam lineageos 14.1 i niestety afetynet nie przechodzi. Może ktoś coś podpowie...?

Spoiler

fbf26712272e22425273bd202018158f.jpg

Spoiler

4ea35f27178d81df2ff98e6ff174388c.jpg

Spoiler

d68aa62f8361ca29a2051fdddddcc55b.jpg

Wysłane z mojego I9195I przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez ipsec
    Poprawiono grafikę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lwpek

Czy ktoś wie, czy w tym romie (nightly, 5.01.2018, S4 Mini LTE) poprawnie działa deep doze?

Telefon nawet leżąc całą noc niedotykany, wchodzi wyłącznie w light doze, nie wchodzi w deep doze (wg Gsam) - Po % baterii faktycznie to widać.
    Dodaje screen po nocy - tylko light doze.

Gdy próbowałem z zainstalowanym ForceDoze - wtedy wchodzi w deep poprawnie, zaraz po wyłączeniu ekranu, jednak "okienka sync" odbywają się chyba w light doze, ale to chyba taki sposób działania Nougata. W każdym razie po nocy baterii mniej uciekło niż bez zainstalowanego ForceDoze.

Ktoś ma jakiś pomysł? To wina LineageOS, czy czegoś w opcjach? Wam poprawnie deep doze działa?

noc.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi