Skocz do zawartości
memphis21

Jaki następca naszego OnePlus 3

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, alter5413 napisał:

https://www.replacebase.co.uk/oneplus-three-parts/

Ta strona ma najwięcej opinii pozytywnych gdzie można znaleźć części do wielu telefonów. 

Jak dla mnie wygląda na łatwo dostępną podróbkę ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mazagi
    Dokładnie, 1+3 zamieniam na 6T - wczoraj zamówiony na jutro ma być w rączkach

I nadszedł ten czas kiedy 3'ka zasiliła półkę a na jej miejsce wylądował 6T - po dniu z nową słuchawką mega pozytyw, zobaczymy jak będzie dalej.

Witam . Śmiga wam wifi Calling w ? Też się przymierzam do 6+.

Gesendet von meinem ONEPLUS A3003 mit Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i ja już zamieniłem na Mi 8 i jest o niebo lepiej jeśli chodzi o działanie baterii , aparat . Ale o wiele gorzej jeśli chodzi o dźwięk z głośnika zewnętrznego.  

Ale łezka i tak się kręci w oku. od 5 lat używałem OXygena i byłem użytkownikiem oneplus 1 i 3, ale nowe oficjalne ceny są już lekko przesadzone. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi8? Trzeba było iść za ciosem i zmienić na Mi9, tymbardziej, że jest chyba super wyceniony w Polsce. To fakt, Oxygen o niebo lepszy od MIUI.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Tylko że nowy Mi 8 Wersja 6 /128 gig kosztowała mnie z ubezpieczeniem przesyłki 1260 zł. A jeśli chodzi o Oxygena to już miałem dość tego systemu i ciągłych problemów z rozłączaniem bluetooth, bateria raz super raz tragedia . Jeszcze parę innych rzeczy by się znalazło. Ale i tak miło będe wspominał moje OnePlusy chociaż myślę że już nie wrócę do nich. Nie mam zamiaru wydawać 2.5 - 3.0 k za telefon to dla mnie gruba przesada. Wolę w swój dom zainwestować bo to w końcu telefon tylko.

Na razie jestem bardzo zadowolony szczególnie jeśli chodzi o baterię bo tel wytrzymuje min 6 do 8 SOT na LTE. Niezdecydowanym polecam wymianę.

Edytowane przez alter5413

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A to inna para kaloszy ;) Nie wiem jak innym, ale w tym przypadku Mi8 w ogóle mnie nie zainteresował z powodu wielkiego notcha, dopiero ten z OP6 jest akceptowalny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi