Skocz do zawartości
memphis21

Jaki następca naszego OnePlus 3

Rekomendowane odpowiedzi

Toldo

Na pewno nie Samsung i na pewno nie Huawei. Temat trochę na siłę, bo OP3 jeszcze długo będzie na czasie, chyba, że ktoś ma potrzebę zmiany co kilka miesięcy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    emerowo

od następcy OP3 oczekiwałbym baterie na poziomie 4000mAh, bardziej bezramkową obudowę dla 5.5 cala, żeby było trochę mniejsza i bardziej poręczna dla manipulowania jedną ręką, no i może lepszy aparat ... konfig/bebechy ma mocne i tak i tak ...

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    memphis21

Dokładnie takie samo zdanie mam co kolega wyżej :-)

Tapniete z OnePlus 3

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    memphis21

Gdyby nie te "tylko" 4 GB ram ty G6 byłby ciekawa opcją. Bardzo duży ekran 5,7" w obudowie mniejszej niż 1+3.
    Chrzestny żonki podobno niedługo będzie mnie bajerwoal abym przeszedł się na Apple mu się raczej nie uda. Teście i żona mają iP 6s., pozostała ekipa ip7 +
    Zostałem tylko ja xD

Tapniete z OnePlus 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@memphis21

ja za serwis LG podziekuje...telefony moze niektore spoko...ale serwis ŻENADA. 

i tylko dlatego juz nigdy wiecej nie kupie telefonu marki LG :) mam G3 z wymiany za G2....G3 nawalila to 3 razy naprawic nie potrafili, az musialem im zdjecia drukowac, filmy nagrywać i pisac jezykiem jak dla przedszkolaka. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    5 godzin temu, memphis21 napisał:

Gdyby nie te "tylko" 4 GB ram ty G6 byłby ciekawa opcją. Bardzo duży ekran 5,7" w obudowie mniejszej niż 1+3.
    Chrzestny żonki podobno niedługo będzie mnie bajerwoal abym przeszedł się na Apple mu się raczej nie uda. Teście i żona mają iP 6s., pozostała ekipa ip7 +
    Zostałem tylko ja xD

Tapniete z OnePlus 3

Z 6 GB w 1+3 masz wolne ile? 3.5 GB? 4 GB to też bardzo dużo pamięci :D Co do ios to miałem w rękach iphona za czasów nexusa4 i nawet wtedy nexus go zjadał upą :D teraz to szkoda porównywać te telefony nawet :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    memphis21

Tak sobie teraz patrzę to ten HUAWEI P10 też wydaje się zacny

Tapniete z OnePlus 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@memphis21

noo...P10 Plus to taki drugi Mate 9 Pro...bebechy niemal te same. 

Szkoda tylko ze cena zarówno P10 Plus i Mate 9 Pro jest niewspolmierna do mozliwosci. Wydajnosc gorsza od Op3t...

Gdyby te telefony kosztowały w granicach 2500 zł to moze bym sie zastanowil nad kupnem...ale za 3500-3700 no way. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    memphis21

Co prawda ta prawda :-)

Tapniete z OnePlus 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    evry
    Z 6 GB w 1+3 masz wolne ile? 3.5 GB? 4 GB to też bardzo dużo pamięci [emoji3] Co do ios to miałem w rękach iphona za czasów nexusa4 i nawet wtedy nexus go zjadał upą [emoji3] teraz to szkoda porównywać te telefony nawet [emoji3]

System, zwlaszcza ten oparty o linuxa, indeksuje w miarę możliwości jak najwięcej wolnej pamięci. Niezaalokowana pamięć to niewykorzystana pamięć. Nawet jeśli teraz system i aplikacje nie wykorzystują tej ilości pamięci nie oznacza to, że w przyszłości nie zaczna tych zasobów wykorzystywać. Zazwyczaj, po czasie świetności danego smartfona, to właśnie brak Ramu dawał się najbardziej we znaki z czasem, kiedy apki się rozrastaly. Nie ma czegoś takiego jak niewykorzystana pamięć, która się nigdy nie przyda.

Wszystko powyższe nie oznacza, że OP3 jest smartfonem idealnym bo swoje wady ma

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi