Skocz do zawartości
JaW

ROMy, mody, kernele - dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

Melfi

Jeszcze nie podłączałem do Astry OP3T bo nie miałem potrzeby, ale sprawdzę jak to wygląda na OOS 4.1 :).

A jakie problemy są z aparatem? Można go rozwiązać poprzez wgranie innej aplikacji aparatu czy to problem oprogramowania telefonu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Budus

miałem bete3 i nie działało, wiem że na OS 4.1 też nie działa. podobno jest OS 4.1.1 - zakładam, że też nie będzie działać :)

dzisiaj odezwał do mnie ktoś z OnePlus i wypytywał na jakim romie sprawdzałem działanie, jaka wersja AA, jakie auto - odpisałem, że na lineageOS za każdym razem działa, na OOS niezależnie od wersji zawsze po kilku minutach zrywa - przyznał, że myśleli, że to wina google. ale skoro działa na innym romie to będą pracować nad tym :)

odnośnie aparatu to fotki są gorszej jakości, czasami wychodzą jak za mgłą. przez chwilę miałem apkę z OnePlus 3t ale się wysypywała

korzystam tylko dlatego, że działa AA

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie jest jakiś mod  poprawiający nagrywanie wideo żeby to płynnie nagrywało tzn. jak np. SG7? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Sylwio79 przecież OnePlus płynnie nagrywa obraz. Zobacz w ustawieniach czy masz wybrane 1080p 60 FPS.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JaW

Jest na stronie OnePlusa nowa Beta 4 OOS, parę dobrych zmian - launcher pixelowy, poprawiona reakcja na dotyk. Warto wrzucić, nie wymaga wipe, jesli ktoś miał wcześniejsze wersje OOS. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@adrjenq

podaj źródło informacji o aptx :)

dzieki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@adrjenq zobaczymy jak to będzie wyglądało jak wyjdzie następny oneplus. Raz na pół roku będzie łatka. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adrjenq

Tak samo jak dzieje się ze smartfonami innych producentów gdy portfolio zastępuje nowa generacja flagowcow. Tyle tylko, że w przypadku Oneplus mamy równolegle rozwijane projekty min. LineageOS który do czasu ograniczenia wsparcia ma szanse stać się wartościowym systemem gotowym zastąpić oxygenOS.

Co do aptX - źródło własne, catlog z mojego telefonu

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@adrjenq

podejrzewam, że gdyby rzeczywiscie to dodali to by sie w changelogu pochwalili :) 

i jakos nikt inny w necie o tym nie pisze...

moze ma jakis tweaker zainstalowany? albo pozostalosc po wgrywce aptx poprzednio?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adrjenq

nie chwalili sie, bo pytaniem otwartym pozostaje jak Oneplus rozwiązał kwestie licencyjne na wykorzystanie tego audio kodeka

oraz nie ma takiej możliwości, żeby działał ze wzgledu tweakery czy też 'pozostalosc po wgrywce aptx' bowiem OOS od wyadania 4.1 przestał wspierać aptX definitywnie  i nikomu nie udało się tego obejść do czasu pojawienia się open beta 5, który wspiera go natywnie bez żadnych wgrywek właśnie 

znalazłem wątek dla niedowiarków proszę bardzo: https://forum.xda-developers.com/oneplus-3/themes/mod-aptx-codec-t3521228/page36

Edytowane przez adrjenq
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi