Skocz do zawartości
JaW

ROMy, mody, kernele - dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś z Was używa RR lub Freedom OS? właśnie przyszedł mi telefon i zastanawiam się co wrzucić:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Roy

@thunderbolt

IMO, RR to kombajn. Strasznie przeładowany opcjami, ale wiadomo co kto lubi i czego oczekuje.

Chyba jeden z lepszych customów. Zdarzają się wpadki, że coś tam nie tybi, ale na bieżąco devsy aktualizują.

Freedom OS to odbloatwarowany OOS z dodanymi pierdołami w Aromie i raczej ku niemu bym się przymierzał o ile sam nie potrafiłbym zadbać o to, aby samemu

wypitolić sobie czego nie potrzebuje. Customizacja w nim znikoma.

Może czysty LOS Tobie podejdzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Roy właśnie wiem, że kombajn, czesto wracałem do niego na nexie, paru ziomeczków na xda go poleca. Naładowany opcjami ale dobrze baterię trzymał na nim telefon. Myślałem chwilę, by tylko zrootować oxygena i faktycznie wywalić zbędny szajs ale potrzebuję poflashowac coś więcej bo byłem na odwyku:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Roy

To wrzucaj RR, jak coś zawsze idzie zmienić :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Roy Ty na oxygenie? zawsze ciekawił mnie ten freedom, tyle wyswietleń, chyba z 900k :D RR wspiea od wczoraj dash charge także prawdopodobnie się skuszę. Dopiero będę brał się za rootowanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Roy

Tak jestem na OOS, obecnie na Becie (OB 14 @ OP3) + jajko ELX i profil z AKT. Parę Customów przerobiłem, ale żaden mi jakoś na dłużej nie przypadł do gustu.

Jeśli w końcu pojawi się Xposed to będę miał chyba wszystko czego potrzebuje. W OOS jest kilka istotnych opcji, które chciałbym pod siebie zrobić, a to w większości

dawał mi GrabityBox.

Release Open Bety wychodzą x2 na miecha, więc też idzie się pobawić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja siedze na najnowszym freedomOS. Właściwie, to jest to odchudzony plus kilka dodatków. Można w aromie oczywiście doinstalować wszystkie niepotrzebne rzeczy. Jest stabilny. :D 

Do tego mam ELX i przerobiony profil z AKT i wszystko działa jak należy. Chwilę miałem RR ale jest on przepakowany bajerami, jest tego za dużo:D

Edytowane przez dawid10418

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ELX lepszy niż kernel spark? Wczoraj wieczorem juz mi się nie chciało kombinowac z grzebaniem. Wrzicułem sparka, hawkpepper z exkm i tyle. O profilach AKT dopiero musze poczytać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Roy

Domyślnie ELX jest zbalansowany pomiędzy wydajnością a oszczędzaniem baterii, blu_spark mimo wszystko bardziej idzie na wydajność.

Jak wrzucisz jakiś tam profil AKT to całkowicie zmienia on domyślne ustawienia jajka. W zależności co tam chcesz osiągnąć.

Ja jadę od potrzeb na - wydajność (Burnout PR) - oszczędzanie baterii (Project Zhana). Touch Boost OFC mam wyłączony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi tam się podoba podejście franco i dzisiaj wrzuciłem freedom i jego kernel;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi