Skocz do zawartości
VoDo

problem z baterią + nie uruchamia się

Rekomendowane odpowiedzi

VoDo

Witam, posiadam soft Android Revolution HD 53.1 i od pewnego czasu mam dziwną sytuację z baterią. Telefon wyłącza się pomimo, iż bateria pokazuje jeszcze około  20-30% baterii. Baterię formatowałem używając tego sposobu: "http://forums.androidcentral.com/verizon-htc-one/394469-battery-charger-reset-procedure-htc-one-m7-m8.html"

niestety nic to nie dało. Dzisiaj komórka znowu wyłączyła się na 27% i niestety nie chce się włączyć. Stoi na zielonym logu HTC z czarnym napisem onem8.

Czy ktoś ma jakieś pomysły jak ją reanimować ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    9izik9

Zainstaluj stock z jakiegoś RUU i sprawdź czy telefon nadal będzie się wyłączał. Jeśli nic nie pomoże to stawiam na zużytą baterię.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Witam 

Mam następujący problem mam HTC one m8 z Orange przed wygaśnięciem gwarancji czyli około 1,5 roku temu telefon nie wyświetlał chyba obrazu czy się zawieszał nie pamiętam dokładnie  problem nie był związany z bateriom tak na oko po powrocie z serwisu(Regensis serwis się nazywał) pisało że wymienili baterie  co mnie zdziwiło bo problem nie wyglądał na związany z baterią  ale telefon działa normalnie, normalnie używany jako drugi telefon od wymiany baterii. Miesiąc temu nagle jak był Android stockowy odpalony telefon zaczął źle pokazywać stan baterii i się wyłączał  dzień dwa później Android mimo pełnego naładowania nie uruchamiał się telefon się wyłączał jak by bateria była pusta, natomiast bootloader dział normalnie nawet go parę razy zostawiłem w trybie bootloader i dzień noc wytrzymał zainstalowałem Team Win Recovery Project on też działa normalnie i pokazuje stan baterii. Próbowałem wgrać custmowy ROM efekt ten sam Android się nie uruchamia jak by telefon miał pustą baterie może ktoś się spotkał z podobnymi objawami?

Pozdrawiam 

Edytowane przez Daro_01000100

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a robiłeś test baterii z menu serwisowego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ale zrobię i dam znać telefon musi być w 100% naładowany

ok dam znać jak poszedł test

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tak, 100%. nie ruszaj podczas testu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi