Skocz do zawartości
trollu

Instalacja czystego romu. Sposób na debrand.

Rekomendowane odpowiedzi

reboot, robiłeś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Robiłem i nic, oba numery imei widzi jako 0

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Robiłem i nic, oba numery imei widzi jako 0
    Mam tak samo?!

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Proszę o pomoc !!!

Po  automatycznym uaktualnieniu do 7 po kilku dniach zaczął mi się zwieszać telefon, mordowałem się tak jakiś czas i postanowiłem zmienić soft w/g instrukcji z początku tego tematu, wszystko było pięknie, uruchomienie bez podpisywania -> rozpoznanie urządzenia -> instalacja się rozpoczęła i  ........ trwała, trwała i trwała, po 2000 Time(s) po przeczytaniu postów ( ktoś tak zrobił i nic się nie stało) postanowiłem odłączyć telefon i spróbować od początku. Niestety telefon już się nie chce włączyć.

Proszę o pomoc, co mam z tym zrobić, czy można go jeszcze odratować, czy tylko pozostaje złom elektroniczny.

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Witam ponownie po prawie 4 dniach

Telefon sam odpalił !!!

Zabieram się za jakieś próby, a tu po podłączeniu przez USB do komputera telefon się uruchomił, wygląda na to ,że bateria musiała się wyładować do końca, bo po uruchomieniu wskazywało 0 % baterii, podczas pisania tej wiadomości wzrosło do 3%, więc jest dobrze. Chyba nic nie zmieniło, bo dalej mam; K53_S228_171114_ROW. Mam nadzieje tylko, że przestanie się zwieszać, tak jak wcześniej.

Pozdrawiam

I znowu jestem bo dalej telefon miał zwiechy więc postanowiłem jeszcze raz zmienić oprogramowanie, i udałe się.

Kilka dni potestuje i dam znać jak działa. 

Downloader 1.0.6.jpg

Edytowane przez asquares

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam ponownie po dłuższym okresie

Niestety telefon nadal robi zwiechy, więc będę musiał go jednak wysłać na naprawę gwarancyjną.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam! Posiadam K6 Note z brandem Plusa, dostałem aktualizację do Androida 7, Czy jeśli zrobię tak jak w pierwszym poście to będę mieć z powrotem Androida 6.0.1? I czy mogę tak zrobić mimo że mam androida 7? Czy nic złego się nie stanie?

Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szanowni!

A co w sytuacji kiedy wydawałoby się przygotowałem wszystko poprawnie, a tymczasem po podłączeniu telefonu zgodnie z powyższymi instrukcjami w Menedżerze urządzeń w polu Porty (COM i LPT) widzę tylko port drukarki LPT1, ale telefonu żadnego nie ma. No i naturalnie start (play) w aplikacji nic nie daje. 

Laptop Dell z systemem Windows 7, sterowniki wgrane i próby robione przy sprzętowym wyłączeniu żądania podpisania sterowników (uruchomienie kompa z wciskanym F8 i wyborem sposobu uruchomienia bez cyfrowo podpisanych sterowników)

Uprzejmie proszę o poradę

Edytowane przez janserce11

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W dniu 23.03.2018 o 14:21, multigumis napisał:

Witam! Posiadam K6 Note z brandem Plusa, dostałem aktualizację do Androida 7, Czy jeśli zrobię tak jak w pierwszym poście to będę mieć z powrotem Androida 6.0.1? I czy mogę tak zrobić mimo że mam androida 7? Czy nic złego się nie stanie?

Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka

Mam to samo pytanie. Czy to będzie downgrade? Mozna wrócić do poprzedniego systemu? Tj. Android 6.0

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@trollu  czy mogłbyś mi przypomnieć jak wgrać ten czysty z root na moje k6?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W dniu 22.06.2018 o 14:52, freyson napisał:

Mam to samo pytanie. Czy to będzie downgrade? Mozna wrócić do poprzedniego systemu? Tj. Android 6.0

Dokładnie tak, to będzie downgrade do 6.0.1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi