Skocz do zawartości
Skorik88

S6 edge plus nie włącza sie

Rekomendowane odpowiedzi

20170405_173835.thumb.jpg.cca57ba9417ee69b1563703ccb98147d.jpg20170405_173835.thumb.jpg.cca57ba9417ee69b1563703ccb98147d.jpgWitam. Posiadam SG s6 edge plus z usa. Model sm-g928T. Chciałem wgrać mu roota i niby wszystko poszło ok a teraz już sie nie uruchomi zostaje napis samsung s6 edge plus i jakiś dzieny czerwony napisa małymi literkami w lewym górnym rogu. Prubowałem już chyba wszystkiego i nic. Recuvery uruchomie ale bo reebot nic sie nie zmienia. Chce wgrac nowy soft z sammobile.com to odin tych plików nie widzi i się zaeiesza chodź tel wykryws. Co zrobić..? Pomocy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    deco164

Zazwyczaj ten napis sugeruje że coś było modyfikowane w telefonie. W jaki sposób robiłeś roota. Jeżeli się nie uruchamia to musisz wgrać system od nowa chyba że robiłeś kopię zapasową.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dodana zawartość

7Przez odina. Sciagnołem plik do roota zainstslowalem wchodzac przez kombinacje klawiszy glosnosc w dół home i zasilanie. Wszystko poszlo niby ok ale już się nie włącza. Jak wgrać na nowo ten system. Bo odin nie widzi mi tych plików co sciągnołem z sammobile. ?! Może trzebs coś innego pobrać. Zaznaczam że jestem w uss i model to sm g928 T

Edytowane przez Skorik88

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi