Skocz do zawartości
Kubinho

Huawei P10 - Folia / Szkło hartowane

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie co do szkła , zamówiłem szkło firmy puro , jest świetne , nie rysuje się jak moje poprzednie i to jest na cały ekran ;) wraz z krawędziami , jedyne dobre szkło do naszych p10-tek nic innego nie ma na ten moment link do strony producenta 

https://www.puro.it/en/tempered-glass-full-edge-hw-p10-eng.html

można kupić taniej na allegro ale nie chce robić reklamy dlatego nie daje linku

Edytowane przez FanatyczekHTC

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    skit777

Szkło jest pozaginane na krawędziach czy wisi w powietrzu na brzegach?Jeśli jest pozaginane to czy brzegi szkła też są ze szkła czy czegoś innego jak w przypadku szkieł benksa?

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest na cały ekran , są szkła 2.5D czyli nie na cały ekran , a szkła 3D czyli puro są na cały ekran , jest w miarę ok ale jak chcesz dobre i tanie szkło to polecam jeszcze Ailun firma robi lepsze szkła niż jaka kolwiek inna do 20zł ;) + do tego spigen rugged armor który się pojawi za ok 1.5 tygodnia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    skit777

Czyli pozaginane czy wisi na brzegach w powietrzu?Barwiona ramka na Czarno na brzegach czy całe przezroczyste?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Są wersje przeźroczyste i z czarnym dołem i góra . to jest pełne szkło więc nie ma jak wisieć na brzegach 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Segran

Ja sobie szkła zawsze na https://iscratch.pl/ zamawiam, są porządne mocne i się nie rysują i jakoś im już kupe czasu ufam, a na stoiskach nawet zakładają, a jak ktoś woli sam to na you tubie tez mają filmiki instruktażowe

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przecież to szkła od 3mk xD one są lipne według mnie bo nie są na cały ekran , to nie są szkła 3D tylko 2.5D a takie są najgorsze bo jak kantem telefon ci upadnie to masz pęknięty ekran mimo to , dlatego warto kupić 3D full cover tempred glass

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    skit777

95%szkieł powiedzmy "3D" to tylko chwyt marketingowy.
    Wiem bo za szkła które kupiłem przez ostatnie kilka lat kupiłbym całkiem dobry samochód.
    Dlatego pytam czy wisi na brzegach.
    Jeśli jest barwione tzn że nie jest 3D bo żaden producent nie dokładal by sobie kosztów i roboty na barwienie gdyby idealnie wszędzie przylegały.A barwienie ma zamaskować to że nie przylega na brzegach.
    Jaka w końcu masz wersje bo nie idzie się z Tobą dogadać.
    Barwiona dookoła czy całkowicie przezroczysta z każdej strony??Nie pytam jakie są wersje tylko jaka masz.
    Może zadam jeszcze drugie pytanie chociaż obawiam się że to może być za wiele...
    Czy szkło na całej powierzchni ma powłokę klejącą czy klej jest tylko na brzegach szkła?Jeśli nie zwróciłeś na to uwagi podczas zakładanie to łatwo to ustalić już po nałożeniu...Pod światło są widoczne takie jakby kropeczki na całym szkle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

taką wersje 

Szkło jest klejone całe tzn ramki wokół całego telefonu nie sama góra i dół , świetnie się trzyma i szczerze nawet ryski nie mam na nim bo to prawdziwe szkło a nie jego podróbka za 2zł z allegro ;)

Spoiler

Znalezione obrazy dla zapytania puro tempered glass p10

Edytowane przez Natan
    Zdjęcia wstawiamy w tagach spoiler - zawsze, za wyjątkiem pierwszego posta tematu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    banyo69

Za 2zł z allegro to też szkło. Nawet takie najtańsze siada idealnie na telefonach, które mają płaską powierzchnię. Kilka lat handluję szkłami i naklejam je klientom. Komedie się zaczęły jak się pokazały telefony z z szybkami z zawijanymi brzegami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi