Skocz do zawartości
Muszczu

Etui/case S8+.

Rekomendowane odpowiedzi

Muszczu

Witam,

w tym wątku dzielimy się opiniami o dostępnych etui/case'ach dla najnowszej, większej wersji flagowca Samsunga.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zabka35i

Co prawda nie mam jeszcze telefonu ale 2 rodzaje etui już tak. więc podzielę się wrażeniami na razie tylko wizualnymi ale zawsze to coś.

1. Clear View Standing Cover 169zł (pancernik.eu)

Etui wykonane bardzo dobrze, w końcu zastosowano coś w stylu delikatnej wyściółki od wewnętrznej strony przedniego panelu co powinno zapobiegać rysom na ekranie jak to było przy S7. Tył wykonany z eko-skóry, która zapewne będzie trwalsza od plastiku. Funkcja podstawki fajnie rozwiązana, zastosowano magnes by się przypadkowo nie rozkładało etui. Na chwile obecną mi się podoba i widzę poprawę w stosunku do wersji z S7 ale na w pełni obiektywną opinie poczekać muszę aż przetestuje to z telefonem.

2. UAG 109 zł

Tu nie ma co pisać za wiele, większość zna te produkty i wie, że one nie koniecznie mają wyglądać tylko chronić.  Na pewno telefon się powiększy w nim. wykonanie jak przystało na produkty UAG na wysokim poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zamówiłem led view cover w xkomie, cena niższa niż w BS. Paczka już czeka w paczkomacie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupiłem dziś w Xgsm SGP Thin Fit Blue Coral. Była jedna sztuka :)

Bardzo mnie interesuje oryginalne Alcantara, miejmy nadzieje, że 18 się pojawią w BS.

Po doświadczeniach z S7e szkła, ani folii nie będę zakładał. Szkła nie było żadnego , które by dobrze pasowało, a folia Skinomi, która jedyna przyzwoicie zakrywała ekran i się nie odlepiała dla mnie była zbyt gumowa w dotyku.

dodana zawartość

Rozmawiałem przed chwilą z BS we Wrocławiu.

Mają już w sklepie etui do S8 i S8+ . Można podjechać i oglądać oraz dotykać. Sprzedaż od 18 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nauczony doświadczeniem z sgs7 edge kupiłem do ósemki etui Ringke Fusion Crystal oraz etui samsunga alcantara, które to jest bardzo fajne w dotyku choć to skórzane do sgs7 wydaje mi się trwalsze niż z alcantary. Jak dojdzie sgs8 to zobaczymy ☺

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zabka35i

@vipergtr Gdzie kupiłeś tą Alcantare?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Alcantare kupiłem na niemieckim amazonie ☺ u nas niestety jest niedostępna. Sytuacja powtarza się jak z sgs7. Telefon już był na rynku a akcesorii jak na lekarstwo?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Etui z alcantary jest już na allegro. Kupiłem wczoraj.

Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Alcantara jest mechata. Mnie się nie podoba [emoji16]. Myślałem , że będzie faktura skórzana.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zabka35i

Na tą chwilę cena za wysoka jak dla mnie, w tej cenie jest w czym wybrać. Poczekam za jakiś czas stanieje jak to miało miejsce przy etui do S7.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi