Skocz do zawartości
Muszczu

Ochrona na ekran.

Rekomendowane odpowiedzi

Muszczu

Witam,

w tym wątku dzielimy się opiniami o dostępnych szkłach/foliach na ekran dostępnych dla najnowszej, większej wersji flagowca Samsunga.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    unguis

Cześć,

3mk wprowadziło do oferty folie dla S8+. Lista dostępnych produktów tutaj. Trzeba znowu wydać pieniądze :)

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zabka35i

Proponuje zastanowić się nad zakupem foli od 3mk, sporo było kłopotów z nią przy S7. Może lepiej szukać czegoś innego. Ja zamówiłem oryginalną od Samsunga, z myślą, że będzie się na tyle dobra jak było to przy S7.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    unguis

@zabka35i Jakie problemy? Ja już zamówiłem, będę królikiem doświadczalnym. Dam znać jeśli będe miał jakiekolwiek problemy. Jestem też ciekaw tej oryginalnej folii. To chyba pierwsza folia bezpośrednio od Samsunga, chyba, że się mylę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zabka35i

Problemy:

- odklejanie się

- efekt skórki pomarańcza 

- gumowatość

- częste problemy z warstwą ochronną nie chciała się odklejać

- niekompatybilność z częścią etui

Oczywiście są to problemy z S7, może teraz będzie już lepiej.

Co do foli Samsunga to była już dostępna dla S7. Dlatego też zamówiłem ją do S8+ bo jestem zadowolony z niej w S7.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    crux

Nowa folia zabezpieczająca:

Spoiler

Edytowane przez krzychy
    Proszę stosować się do regulaminu i grafiki oraz zdjęcia umieszczać w spoiler tag. http://forum.android.com.pl/topic/228801-dodawanie-grafiki-zdjęciowej-w-spoiler/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adtech84

3mk po dziś dzień na s7e to niewypał. Bardzo dużo osób na nią narzeka, od premiery s7 wypuścili chyba z 5 wersji.
    Jeżeli chodzi o s7e to najlepiej sprawdzała się folia skinomii, nakładana na mokro, praktycznie bezproblemowa. Na folię Samsunga która jest również dostępna na s7 też były jakieś narzekania. Możecie próbować 3mk, najwyżej będą wam ją wymieniać na nowe. Jako że skinomi sprawdziła się na poprzedniej generacji myślę że i przy s8 się sprawdzi.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

bedzie jak z S7 , folie na mokro są najlepsze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zabka35i

Ja akurat mam mieszane uczucia co do foli na mokro. Wypróbowałem kilkanaście rożnych foli na S7 i w moim przypadku najlepiej jednak sprawdziła się folia Samsunga, dlatego też przy S8+ daje szansę tej foli. zamówiłem ją w sklepie emag.pl jak by ktoś był zainteresowany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przerabiałem wiele folii na sgs7 edge. 3mk się odklejała, folia samsunga też odklejała się na rogach, wyglądało to jakby była źle wyprofilowana, w końcu kupiłem skinomi i mam ją już 2 miesiące i nic się nie odkleja i jest super. Więc na mojego sgs8+ zamówiłem skinomi z USA i czekam obecnie na przesyłkę. Za twoją namową kupiłem też tą oryginalną folie samsunga. Może coś w niej poprawili. Zobaczymy ☺

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi