Skocz do zawartości
Muszczu

Ochrona na ekran.

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawy czy do Etui Ringke Fusion też będzie dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zabka35i

@DanPlut W S7 niestety podważało mi folię to etui.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    minac

Folię kupiłem W BrandStorze Samsunga.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja już skinomi dostałem :D . Szła 2 tyg... Niestety nie mogę potestować, bo muszę telefon odesłać. Nie mniej kupiłem też skinomi (2pack) do S8 ( nie mogłem się wcześniej zdecydować na telefon ;) ) i będę sprzedawał.. ktoś coś ;) ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    omega55

Źle mi się kojarzy ta skinomi. Kiedyś kupiłam ją do jakiegoś telefonu i była strasznie gruba, taka gumowata...

Teraz kupiłam 3mk i ktoś w tej firmie chyba miał ciężki dzień :), bo zakleił paskiem dopasowującym otwory (na aparat), przez co było mi bardzo trudno odpowiednio ułożyć folię i nałożyła się delikatnie krzywo.

Powstało też mnóstwo drobnych bąbelków, które na szczęście poznikały, ale w połowie ekranu mam delikatną pomarańczową skórkę (dzięki naklejce pozycjonującej, bo musiałam w części zerwać folię i nałożyć raz jeszcze). A folia jest tak dopasowana, że przesunięcie jej 0,5mm psuje efekt.

Przydałby się jakiś futerał wsuwka, wtedy może pozdejmuje wszelkie "ochronki" i będzie najfajniej, wygląd tego urządzenia miażdży wszystkie inne :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    unguis

@omega55 Jak z dopasowaniem 3MK? Wszystko jest idealnie docięte? Jak wrażenia w dotyku? Też jest taka "gumowa"?

Wysłane z mojego SM-T805 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Yanos

Przecież po doświadczeniach z S7E każdy dobrze wie że 3mk to wyrzucanie pieniędzy w błoto. Z tym gumowym Skinomi to nie przesadzajmy. Porównywanie 3mk do Skinomi jest jak porównanie Mercedesa do Malucha.

Tapnięte z S7E.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A co powiecie o szkłach na pełny ekran edge to edge które sa na allegro dostepne?  Np http://allegro.pl/puro-premium-full-szklo-na-ekran-samsung-galaxy-s8-i6783672699.html chciałbym kupić plus do tego mam Etui Samsung Clear Cover - nie będzie na siebie nachodzić i rozszerzać etui? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Yanos

Pytanie czy jakiekolwiek szkło będzie sie trzymało. Na S7E nie było żadnego dobrego. Nie sądzę by teraz było inaczej.

Tapnięte z S7E.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi