Skocz do zawartości
kozyra1988

Wymiana baterii

Rekomendowane odpowiedzi

4GSM
    Napisano (edytowane)
    W dniu 13.07.2019 o 15:22, Ar2rB napisał:
    W dniu 11.07.2019 o 23:52, 4GSM napisał:
    Można też samodzielnie. Jako że jest bardzo ciężko dostać oryginalne i nowe baterie (wszyscy producenci ograniczają dostępność do nich, chcą zarobić na serwisie). Wprowadziliśmy do oferty baterie używane
    https://www.4gsm.pl/product-pol-33273-Oryginalna-Bateria-SAMSUNG-Galaxy-S7-G930F-3000mAh-EB-BG930ABE-Grade-A.html
    za niecałe 30 pln, są testowane jednak jeśli nie będzie dobrze trzymać wymieniamy je bez problemu 

Hahahaha! Wpis roku. Janusze biznesu haha....

Co ma Pan na myśli ? W akcesoriach GSM siedzimy od 12 lat i 95% sprzedawanych w sieci oryginałów oryginałami nie jest  i dopiero wtedy mamy niespodziankę gdy nowa bateria trzyma gorzej od 3-letniej.

Rozbierasz telefon wkładasz nową "oryginalną" baterię , przyklejasz ją, wklejasz klapkę zaczynasz używać i trzyma 5 godzin.... 

Gdy zakładasz używaną baterię spodziewasz że nie musi działać idealnie więc można wkleić je tylko delikatnie, tak samo zresztą klapkę, testujesz, jeśli jest ok zamykasz finalnie telefon. Poza tym sprawdzamy nasze używane baterie, nie ma czasu na pełny test Martechem czy Cadexem któy trwa około 3 godzin, ale robimy test skrócony który coś już o baterii powie. Jako ze nie wychwytuje wszystkiego procedura reklamacji baterii jest bardzo łatwa, ale zdarza się rzadko.

Drugą sprawa jest to że kupujemy baterie z demontażu w dużej ilości zawsze na początku istnienia danego modelu telefonu (czasami z dobrą datą produkcji), dzięki czemu nie są po prostu zużyte. A odpowiednio przechowywane nie tracą swoich właściwości.

Edytowane przez 4GSM

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem wymieniać baterie ale mam do wymiany szybkę wyświetlacza czyli już chyba przewyższa wartość tel wszystko ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    4GSM
    W dniu 15.07.2019 o 12:52, byry007 napisał:

Miałem wymieniać baterie ale mam do wymiany szybkę wyświetlacza czyli już chyba przewyższa wartość tel wszystko ?

Jeśli sama szybka do wymiany to warto, jeśli LCD + bateria to trzba liczyć min 400pln, wiec kwestia do przemyślenia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pytałem w dwóch autoryzowanych serwisach Samsunga w Warszawie. Za wymianę baterii w jednym 190 w drugim 170 zł sobie życzą.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kebul

Gdzie znajdę dobry serwis do wymiany baterii. Okolice - Katowice, Kraków, Bielsko?

Najlepiej autoryzowany przez Samsung.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kalwaryjska Kraków

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi