Skocz do zawartości
kozyra1988

Wymiana baterii

Rekomendowane odpowiedzi

dest

@Entercode niecale 200zl, 160-180 chyba

Zadzwon zapytaj

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kporys

Gwarancja na baterię to rok czasu, więc po prostu wyślij miesiąc przed zakończeniem telefon do jakiegoś serwisu i powinni to zrobić za darmo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dest

@kporys e tam rok, stanowi integralna calosc i obowiazuje tyle ile na tel

W 23m gwarancji tab s wymienili bez problemu, trzeba tylko wiedziec co napisać :)

Napewno nic w stylu, slabo trzyma chce wymiany 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przeczytajcie warunki gwarancji zanim coś tu napiszecie bo możecie ludzi wprowadzić w błąd! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@dest A zaskoczę cię bo tu nie ma mowy o żadnej integralności baterii z resztą telefonu .Na baterie Samsung daje 12 miesięcy gwarancji. Wiem bo pytałem dziś przy odbieraniu swojego edga z serwisu Samsunga. Koszt wymiany baterii w granicach 250 300 zł to dużo.Nic nie wskurasz tekstem słabo mi bateria trzyma proszę mi wymienić. Sam przy opisie swojej usterki dopisałem że bateria coś czasem wariuje oczywiście tak nie jest a co  mi tam . Baterii niestety nie wymienili. Zrobili testy baterii i nie wykazała nic złego. Po roku to nie ma co się martwić że przestanie nagle źle trzymać. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dest

@arunia19 czytaj ze zrozumienien, wyraźnie napisałem ze takim tekstem nie wymienią ale odpowiednio argumentujac juz tak

Doskonale to wiem gdyz niedawno w 23m i 3tyg gw dostalem nowa baterie w tablecie, podobnie dostane w s7.... 

Pytanie serwisanta to jak pytanie policjanta czy mozna przejść na czerwonym świetle...oczywiscie ze nie

Edytowane przez dest

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@dest Przepraszam moje przeoczenie . Specjalnie zajrzałem teraz do Warunków gwarancji na S7E i pisze wyraźnie że na baterie jest 12 miesięcy. Jeśli chodzi o wymianę baterii po 23 miechach to już chyba dobra wola serwisu albo przeoczenie serwisanta albo niewiedza :) Żeby wszyscy tacy byli :) 

Edytowane przez arunia19

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pawelll

Przerabiałem temat wymiany baterii w A3 w serwisie Samsunga. Też już po gwarancji. Niecałe 200 zł. Teoretycznie drogo ale w cenę wliczają ryzyko wymiany wyświetlacza i obudowy. Ja dostałem nowe :) 

W niektórych serwisach prywatnych tez tak podchodzą, gość mi powiedział ze w A3 2015 ryzyko jest na poziomie 25-30% i dlatego doliczają taką kwotę do usługi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dest
    17 godzin temu, arunia19 napisał:

Jeśli chodzi o wymianę baterii po 23 miechach to już chyba dobra wola serwisu albo przeoczenie serwisanta albo niewiedza :) Żeby wszyscy tacy byli :)

to nie tyle chodzi o dobrą wolę co usunięcie opisanej odpowiednio usterki, tutaj trzeba ruszyć glową :P 

wiadomo ze aktualnie nikt nie wymieni baterii w s7, gdyz mało który tel ma wiecej jak rok a mało która bateria w rok zostaje zajechana

wiem ze napewno wykonuja testy baterii, na czym one polegaja nie wiem, domyslam sie ze ustanawiaja charaktetystyki obciązenia w funkcji czasu, napiecia itp i porównują do wzorcowych... 

ale juz za poł roku czy rok gdzie pierwsze egz beda mialy 1.5r czy 2lata bateria moze znacznie odbierać od norm i tutaj zaczyna sie pole do popisu zgłaszającemu usterkę

jak juz sobie wyjasnilismy nikt baterii nie wymieni po tekscie - panie słabo trzyma, prosze o wymianę, ale gdy opisze sie problem umiejętnie to istnieje wysokie prawdopodobieństwo wymiany, serwisant tez człowiek i ma przed sobą system który pomga mu usuwać usterkę, są pewne schematy działania które musi wykonać przy różnych zgłaszanych usterkach, niestety niczego więcej nie napiszę na forum

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mico11
    @kozyra1988
    Dlaczego nie oddasz telefonu na wymiane baterii na gwarancji?
    Kolego masz telefon roczny to oddaj na gwarancyjna naprawe wymiany wyswietlacza oraz baterii. Napewno ekran jest juz lekko wypalony.

Nie no ręce opadają jak się czyta takie głupoty... Tak, po roku na pewno wyświetlacz lekko wypalony jaaaasne

Wysłano z S7'ki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi