Skocz do zawartości
kozyra1988

Wymiana baterii

Rekomendowane odpowiedzi

jeronimo

@mico11

To nie są głupoty tylko rzeczywistość.

Tak zgadza sie mozna nawet po 6 miesiacach wypalic ekran. U mnie wymieniono ekran po 9 miesiącach i był wypalony(wypalone piksele) z tego powodu, że calymi dniami jeździłem na właczonym Yanosiku, więc kolego najpierw przestudiuj sobie pewne informacje, a dopiero potem sie wypowiadaj.

Nie wspomne już o tym dlaczego uzykownicy zmieniaja tapety na ciemniejsze, tła tez na czarne, nie tylko ze względu na zuzycie baterii, ale także na zużywanie sie Amoleda.

Poczytaj może troszke na temat wypalania sie Amoledów i napewno sie wiecej dowiesz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mico11

może i można wypalić w miesiąc, ustawiasz jakiś obraz , podświetlenie na maksa i najdłuższy czas podświetlenia i jedziesz. Tak jak sklepach, gdzie są pięknie wypalone ekrany. Jednak większość tak nie korzysta z telefonów więc wybacz ale większość nie będzie miała wypalonych po roku ekranów. Mam jeszcze SGS 2, nie ma wypalonego.

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jeronimo

@mico11

Przecież ja nie pisałem o większosci tylko zaproponowałem co ma zrobić.

Ja tylko mu napisałem aby oddal na gwarancje jesli chodzi o baterię i może tez wymienią mu ekran, czasami jest tak, że ty nie widzisz, a oni zauwazą wypalenie i sami proponują wymianę. Wole w czasie gwarancji wymienic wyswietlacz niz zobaczyc po gwarancji, że mam wypalone piksele.:DDD

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja oddałem moją 8-miesięczną s7'kę na gwarancję. Osoba która mnie obsługiwała od razu uznała wypalenie wyświetlacza. AoD nie używam, SoT średnio 4h dziennie. Dodam że poskarżyłem się też na czas pracy na baterii. Wymienili mi płytę główną, baterię, klapkę z tyłu i szkło od aparatu oraz wyświetlacz...

Edytowane przez GreenTurtle
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mico11

@GreenTurtle a baterię ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@mico11 O, sorki, jakoś mi umknęło, pisałem w tramwaju. Baterię oczywiście też wymienili :) Aplikacje mam dokładnie takie same z wyjątkiem jakdojadę (którego już nie mam), a SoT o niebo lepszy :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cholek3

@GreenTurtle
    No widzisz. Wygląda więc, że jednak było coś sprzętowo na rzeczy. Mam nadzieję, że teraz będzie lepiej.

Android MM 6.0.1 BTU APG3

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@cholek3 No tak, dziwna sprawa. Raczej przez te 8 miesięcy bateria nie straciła aż tak na żywotności. Teraz bez problemu osiągam 5h SoT. 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podepnę się pod temat.  Wymieniał ktoś baterie może po gwarancji już?  Szukam czegoś w Poznaniu by nie wysyłać. Czy może lepiej posłać do serwisu i poprosić o płatną wymianę? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ans

Płatna wymiana to koszt okolo 180-200zł w salonie Samsunga. Polecam.

Edytowane przez Ans

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi