Skocz do zawartości
zabka35i

Ładowarka indukcyjna

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję porady w temacie ładowarki bezprzewodowej do mojego S8+ mianowicie :

1) Którą z nich wybrać mówię raczej o oryginałach Samsunga ? (moje potrzeby aby tel ładował się nocą cicho nie koniecznie z Fast Charge pozycja tel raczej nie ma różnicy ) 
    2) Same ładowarki są bez przewodów posiadam tylko oryginalną ładowarkę którą była dołączona do S8+ czyli a chcę mieć dwa zestawy kablowy i bezprzewodowy to muszę kupić kolejną ładowarkę z przewodem brać oryginał czy raczej można zmienik po stacje bezprzewodową ?  
    3) Może głupie pytanie ale jestem zielony jeśli chodzi o indukcję czy plecki (etui) ma jakiś wpływ na ładowanie tzn może je utrudniać lub uniemożliwiać mam plecki od Spigena ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kozo
    Potrzebuję porady w temacie ładowarki bezprzewodowej do mojego S8+ mianowicie :

1) Którą z nich wybrać mówię raczej o oryginałach Samsunga ? (moje potrzeby aby tel ładował się nocą cicho nie koniecznie z Fast Charge pozycja tel raczej nie ma różnicy ) 
    2) Same ładowarki są bez przewodów posiadam tylko oryginalną ładowarkę którą była dołączona do S8+ czyli a chcę mieć dwa zestawy kablowy i bezprzewodowy to muszę kupić kolejną ładowarkę z przewodem brać oryginał czy raczej można zmienik po stacje bezprzewodową ?  
    3) Może głupie pytanie ale jestem zielony jeśli chodzi o indukcję czy plecki (etui) ma jakiś wpływ na ładowanie tzn może je utrudniać lub uniemożliwiać mam plecki od Spigena ?
    Jeśli jeszcze nie masz żadnej to za miesiąc będzie dedykowana do s9 i ma kilka rzeczy poprawione względem tej z s8 i ją po prostu sobie kup.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    36 minut temu, kozo napisał:

Jeśli jeszcze nie masz żadnej to za miesiąc będzie dedykowana do s9 i ma kilka rzeczy poprawione względem tej z s8 i ją po prostu sobie kup.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

to tak chyba zrobię na razie kupię sobie drugi kablowy zestaw od Smasunga później kupię bezprzewodową w nowej odsłonie . 

Dzięki @kozo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to tak chyba zrobię na razie kupię sobie drugi kablowy zestaw od Smasunga później kupię bezprzewodową w nowej odsłonie . 

Dzięki [mention=245368]kozo[/mention]
    Cienkie plecki nie przeszkadzają w ładowaniu bezprzewodowym.

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@

zamówiłem tą z 2 linku jakieś 5 dni temu, bo znajomy ma do s7edge i sobie chwali i działa z s8plus

Na moim biurku pojawiała się ładowarka:

https://4kom.pl/product-pol-29246-Baseus-UFO-ladowarka-indukcyjna-qi-bezprzewodowa-czarna.html

wykonanie super, Kabelek super. 

Jednak mam trochę wątpliwości czy wszytko jest ok. Samunga S8+ z 55% baterii do pełna ładuje w 1h i 25 minut (tak pokazuje na ekranie blokady)

Czy to jest ok?

Ładowarka podłączona jest do oryginalnego kabla i ładowarki z s7.

Program ampere pokazuje ładowanie na poziomie 870mA przy włączonym ekranie ale przy wyłączonym skacze do 1320 mA

Edytowane przez hATTORI_Hanz0

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie jak długo ładuje Wam S8+ od powiedźmy 5% do 100% na bezprzewodowej ładowarce dedykowanej do S8 z włączonym szybkim ładowaniem? 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Około 2.40h. a na S8 około 2.20 ładowało mi ostatnio. Obydwa na andku 8 wersja RC7.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kupiłem ładowarkę indukcyjną  i ma dziwne zachowanie przy szybkim ładowaniu tak jak by się wiatrak jakiś włączył mam podobną i nic nie słychać przy szybkim ładowaniu  

a przy tej jak odsunę telefon od ładowarki to dalej wyje przez jakiś czas 

https://allegro.pl/oryginalna-ladowarka-indukcyjna-samsung-s7-s8-s9-i7359202632.html

Myślę że temat rozwiązany ładowarka Madein China 

Edytowane przez GONZALES5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi