Skocz do zawartości
zabka35i

Ładowarka indukcyjna

Rekomendowane odpowiedzi

konsto

Może być jak piszesz.. Jutro sprawdzę bo dzisiaj już nie mam jak.. Podłączę oryginalną ładowarkę od s8.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lwomati

@konsto wpisz w ustawieniach w szukajce "akcesoria" tam znajdziesz opcję włączenia szybkiego ładowania bezprzewodowego.

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    konsto

Rzeczywiście w ustawieniach po podłączeniu ładowarki 9v pojawiła się opcja wyłączania szybkiego ładowania bezprzewodowego. Na tej ładowarce od razu włącza się wentylator podczas ładowania. Po wyłączeniu w tel. szybkiego ładowania wentylator się nie włącza. Ale w S7E na ładowarkach 5v wentylator wugule się nie włączał a u mnie włącza się po naładowaniu do 100 procent ładowarką 5V 2A, a przy ładowarce 5V 0,7 A już nie. Może to wina temperatury? W S7E nie kontrolowałem temperatury. W S8+ jest powyżej 30 stopni jak ściągam rano z ładowarki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dest

@konsto w s7 rowniez okolo 30 stopni po nocnym ładowaniu na 5v2A indukcji, szybkie to stopien/dwa wiecej podczas ładowania, na koniec to samo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Nie wiem czy ktoś z Was spotkał się z takim problemem. Ładuje telefon nocą na dedykowanej do serii galaxy s8 telefon. Telefon ładuje się do 77 bądź 84% a następnie nic się nie dzieje. Procenty stoją w miejscu, telefon jest ciepły, ładowarka pokazuje że jest ładowanie ale nie ładuje. Aha i słychać szum wentylatorka mimo że szybkie ładowanie mam wyłączone. Próbowałem na s8 i s8+ i problem występuje. Choć czasami uda się naładować bez problemu. Aha, jak zdejmę telefon z ładowarki i położę ponownie to znów ładuje i dobija do 100%. Obstawiam że z ładowarką jest coś nie tak. Może ma w sobie czujnik temperatury który jest walnięty i wstrzymuje ładowanie choć nie powinien. Proszę o sugestie. 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    konsto

A ładowarkę masz z oficjalnego sklepu czy z jakiejś aukcji?  Dużo jest podróbek. Ja kupiłem najpierw taką "oryginalną" która się mocno grzała a wentylator hałasował jak komputera stacjonarnego. Odesłałem do sprzedawcy i kupiłem w normalnym sklepie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiesz co tak oryginalna. Najlepsze że z s8+ działo się to sporadycznie. Czasem dioda migała że jest jakiś błąd. Natomiast przy s8 dzieje się to za każdym razem. Myślałem że to wina telefonu, wymieniłem na nowy i jest dokładnie to samo. Nie wiem o co chodzi. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    konsto

Spróbuj może z inną ładowarką. Jeśli dalej jest problem to pewnie podstawka ładująca jest do wymiany. Co się tyczy wentylatora to chyba wentylatorem zarządza oprogramowanie telefonu. I jest trochę inaczej ni w s7. Dzisiaj rano kręcił mi wentylator na ładowarce 0,7A 5V.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dest

@konsto tel wentylatorem nie zarządza, jesli juz to ładowarka od s8 ma w sobie czujnik temp i tak odbywa sie sterowanie ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    konsto

Ale ja mam starą która została mi po s7e. I wentylator zachowuje się zupełnie inaczej. Jeśli nie miałem podłączonej ładowarki 9v to nie było mowy o włączeniu się wentylatora

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi