Skocz do zawartości
dszymek

Pytania nowego użytkownika oraz pytania do właścicieli.

Rekomendowane odpowiedzi

ten model do nowosci nie nalezy ale jak komus sluzy do telefonowania sms,mms internet gps i wielu innych to jest to dobry wybor oczywiscie nie zgodza sie ze mna wszyscy "ekspeci o wszelkich modyfikacji "ktorzy tylko mieszaja w oprogramowaniu a pozniej placz i lament i wina producenta  a czy to lg.samsung ,huawei i inne wszystkie dzialaja bardzo podobnie i roznice sa bardzo minimalne  oczywiscie jezeli chodzi o tzw. flagowce  bo te z nizszej polki dzialaja gorzej 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dewau
    Napisano (edytowane)

Dzieki za odzew. Zauważyłem jeszcze jedną rzecz. Otóż jeśli mam aktywny ekran i przyłoże telefon do ucha to słychać pod ekranem "brzeczenie" elektroniki. Nie ma tego efektu jesli ekran jest zablokowany (mam wyłączona opcje 'Always on display'). Z jednej strony jest to niby mało istotne bo nie słychać tego podczas normalnego użytkowania, ale z drugiej nie spotkalem się z tym w żadnym innym telefonie (nawet w moim poprzednim LG'ku). Pewnie sie myle ale może jest to problem z nie 100% skutecznym procesem lutowania elementow, czy z innym procesem technologicznym (nie osadzam - nie jestem specjalistą) i przez to niektóre egzemplarze się grzeją a inne nie? 

Edytowane przez Dewau

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Adam94

Jak zrobić screenshoota ale normalnego szybkiego nie przez apke Capture+.Dwa razy Vol- ani Vol+ nie działa tak samo kombinacja z przyciskiem zasilania. Mhm coś zmienili na Pie w tej kwestii?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szuela

@Adam94 kombinacja klawiszy  volume- i przycisk zasilania jak najbardziej działa, sprawdzone przed chwilą. Pie od dwóch tygodni

Edytowane przez szuela

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Adam94

Mhm u mnie nie działa, nie wiem czemu czy coś w opcjach gdzieś mam przestawione czy co ;/ jest niby Capture+ no ale szybki klik wygodniejszy czasem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi