Skocz do zawartości
Daniel.

Mój telefon nie wstaje po wgraniu ROM-u / MOD-u / Kernela itp. PISZ TUTAJ.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Kurcze rozwiązaniem,okazało się ponowne wgranie oryginalnego softu przez LGUP_Store_Frame_Ver_1_14_3   i   UPPERCUT_1.0.0.0   +   H87010f_00_OPEN_EU_OP_0417. Objaw był taki ze zapetlal do TWRP a wgrywanie Fulmicsa nic nie dawało,tzn szło instalowało do końca nie wywalało błędów,a po instalacji telefon(system) nie startował.

Edytowane przez LuckyStrike

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marek.m73

@LuckyStrike o ile dobrze pamiętam to takie objawy miałem jak instalowałem fulmicsa z nieoficjalnym TWRP, zmieniłem na oficjalne i poszło bez problemu.

LG G6 + stock v10t+ root

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam serdecznie mam problem z moim LG G6 zachiało mi sie rootowania a więc wczoraj po wgraniu TWRP 3.1.1.0 i próbie wgrania tych dwóch plików odpowiedzialnych za potrzymanie TWRP telefon sie wykrzaczyłk pisze że mam brak systemu telefon zapętla się do TWRP ponowne wgranie np fulmixa albo innego systemu z zipa nic nie daje bardzo prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kerbi

Cześć, zainstalowałem TWRP w wersji 3.2.1-0 i chciałem sobie wgrać Resurrection Remix, zatem postępowałem według instrukcji jak odblokować bootloader, dodać TWRP i flashować zipy. Wszystko szło dobrze do momentu zainstalowania TWRP i Magiska. Po wyłączeniu telefonu i wejściu do TWRP chciałem sflashować ZIP'a z systemem, ale pojawiał się "Error 7" więc gdzieś wyczytałem, że trzeba wejść w Advanced Wipe i zaznaczyć wszystko po kolei i powtórzyć proces. Niestety, ale zaznaczyłem również opcję "/system" i teraz cały czas mam bootloopa. Nie mogę telefonu wyłączyć ani przejść do recovery/twrp. LGUP również nie chce ze mną współpracować, ponieważ pojawia mi się tabelka z napisem "Unknown", a gdy to zaznaczam to mam napis "You have to select a known model, please". Co mam zrobić żeby zainstalować ten Resurrection Remix?

dodana zawartość

Dobra, sytuacja uratowana :D Gdyby ktoś miał kiedykolwiek problem z bootloopem to:

1) Podłączamy telefon do USB w komputerze

2) Wciskamy VOL- oraz POWER jednocześnie i teraz najważniejsze - gdy na ułamek sekundy zniknie logo LG to wciskamy sam przycisk VOL+

3) Jesteśmy w trybie DOWNLOAD MODE - wchodzimy w Uppercut (jest gdzieś poradnik na forum co i jak) oraz w LG UP

4) Flashujemy ROMik i po sprawie

Pozdrawiam :)

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Witam, dzisiaj postanowiłem wgrać custom roma: https://forum.xda-developers.com/lg-g6/development/rom-25-07-fulmics-rom-1-0-v10n-tweaks-t3642043

niestety po wykonaniu wszystkich kroków i pomyślnym zaistalowaniu roma telefon zawsze bootuje się do Twrp a nie do softu. Bootloader mam odblokowany, próbowałem już factory reset, wgrywać inne recovery i innego roma, zawsze kończy się tak samo, proszę o pomoc.

LG G6 H870

Edytowane przez pawilon numer2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    toran

Cześć, dziś wgrałem za pomocą UPPERCUT 1.0.0.0 i LG UP ROM H87020a_00_PLS_PL_OP_0428.kdz

Niestety, telefon utknął na Logo LG. Udało mi się przejść do trybu DOWNLOAD.

Potem już LG BRIDGE wgrałem soft. Niestety, telefon wpadł w BootLoop. Czasem dociera do ekranu konfiguracji ale na 2 lub 3 kroku (opca WIFi / 4G) zawiesza się i restartuje ponownie.

Co radzicie zrobić ?

pozdr, T

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marek.m73

@toran
    Na początek spróbowałbym zrobić mu HR, nie zaszkodzi a może pomóc

Oreo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    toran

Próbowałem wgrać ostatni działający ROM ale niestety wyskoczył błąd szyfrowania i HR sam się wykonał :(

Dziękuję @marek.m73

Teraz posiadam ROM H87011i_00_PLS_PL_OP_0110

Jak mogę wgrać Android OREO ? Przez LG UP ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    toran

Wycofałem do starszej wersji i wrzuciłem ROM wg instrukcji. Znów wisi na LOGO LG.

Można mu wyczyścić cache ? Może po prostu nie potrzebuje nowego softu :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi