Skocz do zawartości
Daniel.

Mój telefon nie wstaje po wgraniu ROM-u / MOD-u / Kernela itp. PISZ TUTAJ.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam obecnie wrzucony system V20C Oreo. Kiedy próbuję wgrać coś nowszego (za pomocą LG flashtool lub oficjalnie przez LG Bridge) zaraz po wgraniu kiedy telefon się resetuję i powinien uruchomić system, wisi na ekranie LG G6 ThinQ, nie pomaga hard reset, ustawienia fabryczne. Muszę wtedy wejść manualnie w tryb download i wrzucić z powrotem V30C, telefon uruchamia się ok.

Około miesiąca temu miałem problem z ładowaniem telefonu. Kabel ładował tylko jednostronnie (sprawdzane na 3 różnych sztukach), dodatkowo nie działało fast charge. Po przywróceniu do ustawień fabrycznych problem zniknął lecz pojawił się po kilku godzinach. Pomogło ponowne wrzucenie V20C przez KDZ.

Dodatkowo wspomnę, że kiedy pojawiło się Oreo z funkcjami ThinQ (nie pamiętam jaka wersja) to wrzucałem jakiegoś lipnego KDZ'ta ale pamiętam, że w końcu udało mi się to naprawić wrzucając inny (pamiętam, że było dużo problemów z tym), może wtedy coś nakopałem.

Co proponujecie zrobić w moim przypadku?

Edytowane przez chappski
    błąd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Raol3k

V30C powiadasz? Jak wszedłeś w posiadanie takiego ROMu? :)
    Niech zgadnę, że masz telefon niebrandowany, a próbujesz wrzuci romy z play, orange lub plusa? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście się pomyliłem, chodzi o V20C. Telefon jest niebrandowany, chcę wrzucić to co mi chcę dać LG Bridge :). Chyba, że warjuje bo mam soft niby brandowany (choć nie widzę żadnej  rzeczy która by na to wskazywała).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Oczywiście się pomyliłem, chodzi o V20C. Telefon jest niebrandowany, chcę wrzucić to co mi chcę dać LG Bridge :). Chyba, że warjuje bo mam soft niby brandowany (choć nie widzę żadnej  rzeczy która by na to wskazywała).
    Jaki masz ten soft niby brandowany? Jeżeli nic wcześniej nie kombinowaleś i masz tel. bez brandu to LG Bridge powinien Ci zaproponować v20c Open Eu. Jeżeli masz w tej chwili taki soft to przy nim pozostań. Jeżeli ręcznie wgrywaleś brandowany soft to powinieneś zainstalować v20 open eu, aby otrzymywać w przyszłości jakiekolwiek aktualizacje.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    14 godzin temu, waldemark70 napisał:

Jaki masz ten soft niby brandowany? Jeżeli nic wcześniej nie kombinowaleś i masz tel. bez brandu to LG Bridge powinien Ci zaproponować v20c Open Eu. Jeżeli masz w tej chwili taki soft to przy nim pozostań. Jeżeli ręcznie wgrywaleś brandowany soft to powinieneś zainstalować v20 open eu, aby otrzymywać w przyszłości jakiekolwiek aktualizacje.

V20C wgrywałem przez LG UP Uppercut więc możliwe, że wgrałem wersję brandowaną. Czyli najlepiej by było teraz wrzucić Open EU i to wszystko? 

P.S nie widzę żadnego śladu brandu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprawdź jaką masz wersję w Informacjach o oprogramowaniu. Jeśli V20C Open eu to jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba mam open EU - jak w załączniku.

Screenshot_2018-11-19-18-24-52.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W takim razie masz najnowszą wersję, niebrandowaną, przystosowaną do Twojego telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawy jestem w takim razie czemu chce sie przez LG Bridge aktualizowac do V20F... I co sie stanie jak wyjdzie aktualizacja nowa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No faktycznie ciekawe. V20F to najnowszy brand bodajże Play i chyba Plus. Musisz sprawdzić czy posiadasz tel. niebrandowany, bo LG Bridge twierdzi, że masz brand prawdopodobnie Play. Gdzieś na forum był link do sprawdzenia tego po IMEI.

dodana zawartość

@chappski http://csmg.lgmobile.com:9002/svc/popup/model_check.jsp?model=LGH870&esn= po "=" wpisz swój IMEI.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi