Skocz do zawartości
Daniel.

LG G6 - Ochrona ekranu

Rekomendowane odpowiedzi

@nkstyle Folia HD+ na ten model jest już dostępna. ;) Kolega zajmujący się sklepem internetowym nie zdążył jej wcześniej dodać.

Trzymka, Iza z 3mk

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Temat zaczął się już w kwietniu, ludzie już mają doświadczenie ze swoimi foliami, szkłami. Poleci ktoś jakieś szkło w okolicach 50zł? Mega tego dużo jest, a nigdy nie miałem z żadnym styczności, ktoś mógłby się wypowiedzieć? Dziękuję :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mafia1

Orientujesie ktoś ile kosztuje odplatna wymiana pleckow? Lekkie uderzenie przez kieszeń jeansow i pajączek na prawie caly tył porażka jakaś jakie to slabe.. dodatkowo folie mialem zalozona..

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie co takiego w sobie ma ta folia 3mk hd+ że każdy ją szuka i wielbi ? jedyna warta zakupu ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@LukeAndDestroy  bo to polska jakość, a Polska jest najlepsza! ;)

Jakość wykonania jest mistrzowska, idealnie dopasowana, łatwy montaż bez bąbelków, nie zniekształca kolorów. Można zapomnieć że jest zamontowana na fonie. Folia warta swojej ceny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nic nie ma. Ja polecam folie od Nillkina albo Ringke. Ale lepiej założyć szkło, póki co jeszcze mam folie fabryczną.

Edytowane przez wisNiaSG6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kepa416

Ja zamówiłem flexibleGlass od 3mkpl. W Nexus 6 jestem zadowolony wytrwała 2 lata i żyje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@LukeAndDestroy zasadniczo w dzisiejszych czasach niczym się nie wyróżniają, ale mamy przynajmniej jakieś sprawdzone rozwiązanie, nie jak w przypadku losowych zakupów od nieznanych producentów.

Czy jakość jest taka sama jak kiedyś? To się okaże, kiedyś 2szt HD+ wystarczyły mi na 2 lata a kupuję HD+ od lat, póki co przezroczystość  na G6 nie jest taka jak miałem kilka lat wcześniej w innych telefonach.

Kilka lat wstecz zyskali popularność przez test foli który wygrali, obecnie nikt takich testów nie prowadzi, a reklamują jak łatwo założyć folię.

Obecnie ich produkty oprócz foli nie są zbyt dobrze wyważone cena/jakość, szkła są zdecydowanie za drogie, ale to moje subiektywne odczucia. 

@wisNiaSG6 Nillkin i Ringke to również produkty jak 3mk, wszyscy polecają ale nikt nie ma porównania z innymi produktami.

zresztą szukając informacji, bez problemu można znaleźć te same produkty co ww firmy tylko pod innym brandem, taniej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Więc które polecasz ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi