Skocz do zawartości
Daniel.

LG G6 - Ochrona ekranu

Rekomendowane odpowiedzi

Ja kupiłem HD+.

Ale po ściągnięciu folii która była oryginalnie na ekranie G6, nie widzę tak wielkiej różnicy w przezroczystości HD+ jak kiedyś, choć dalej dostajemy solidny pakiet rozwiązań (montaż, klej, akcesoria.).

Ciężko jest też coś polecić, gdyż każdy ma inne wymagania.

Z drugiej strony osoby które coś polecają kupiły to raz i nie mają porównania z innymi produktami. 

Tak jak pisałem przydałby się rzetelny test.

Edytowane przez nkstyle

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ta folia fabryczna na ekranie g6 to dobrej jakości tak jak np są w huaweiach że są elegancko wycięte czy sama sie odkleja po jakims czasie ? ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kepa416

Jest spoko. Śliska i dobrze trzyma. Mocno błyszczy, ale w sumie mam jeden dzień telefon i nie wiem czy się nie zsunie w kieszeni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@LukeAndDestroy Całkiem przyzwoita jak na fabryczną, nic się nie zsunęło i nie porysowało, przez kilka tygodni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@nkstyle Podeślij proszę link, gdzie można nasze produkty kupić pod innym brandem, bo właśnie wróciłam ze spaceru po produkcji, gdzie akurat przygotowywane były FlexibleGlass, a z informacji, które posiadam, można je (oraz nasze inne produkty) zakupić tylko pod marką 3mk. ;) Wynika to z tego, że jesteśmy producentem.

Trzymka, Iza z 3mk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    5 godzin temu, 3mk folie ochronne napisał:

@nkstyle Podeślij proszę link, gdzie można nasze produkty kupić pod innym brandem, bo właśnie wróciłam ze spaceru po produkcji, gdzie akurat przygotowywane były FlexibleGlass, a z informacji, które posiadam, można je (oraz nasze inne produkty) zakupić tylko pod marką 3mk. ;) Wynika to z tego, że jesteśmy producentem.

Trzymka, Iza z 3mk

A ja mam pytanie o sklep stacjonarny we Wrocławiu w Alej Bielany, jest tam taka wyspa z waszymi produktami i przy kupnie folii można prosić o naklejenie od razu ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dnia 18.07.2017 o 06:29, nkstyle napisał:

@wisNiaSG6 Nillkin i Ringke to również produkty jak 3mk, wszyscy polecają ale nikt nie ma porównania z innymi produktami.

zresztą szukając informacji, bez problemu można znaleźć te same produkty co ww firmy tylko pod innym brandem, taniej.

@3mk folie ochronne Myślę że zaszło nieporozumienie lub wydźwięk mojej wypowiedzi nie był dobrze sprecyzowany.

Więc może sprecyzuję.

Wypowiedź ta dotyczyła produktów Nillkin i Ringke w odniesieniu do popularności jaką ma 3mk, powinno tam być że są równie popularne i propagowane jak Wasza marka.

I można znaleźć produkty ww marek pod innymi brandami.

Waszych nie znalazłem, dlatego też w tym wątku pytałem o HD+.

Edytowane przez nkstyle

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@LukeAndDestroy Jasne, że można. Gdy kupujesz produkt na miejscu to profesjonalny montaż jest gratis. ;)

@nkstyle Spoczko, błąd komunikacyjny, nie zrozumieliśmy się. ;) 

Trzymka, Iza z 3mk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak to jest z tymi szkłami od 3mk? Bo różne opinie czytałem. Chce jakieś zakupić a nie chce znowu zamawiać Nillkina z ebay gdzie przyszedł rozwalony. I dobrze by było żeby ktoś w punkcie od razu założył.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    digimen

@wisNiaSG6 szkła 3mk z serii HardGlass są bardzo dobrej jakości. Sam do tej pory kupiłem dla siebie i rodziny sporo produktów tej linii i nie było z nimi najmniejszych problemów. Natomiast zakup "szkła" 3mk z serii FlexibleGlass ze względu na cenę identyczną jak szkła HardGlass to wyrzucanie pieniędzy z błoto! Lepiej zostać przy fabrycznej folii. FlexibleGlass ma niewiele wspólnego ze szkłem - co najwyżej leżał koło niego w magazynie / sklepie. W mojej ocenie FlexibleGlass to ściema marketingowa i jest to jedynie grubsza folia, która pogarsza jakość obrazu, szybko łapie mikro ryski, jest trudna w utrzymaniu czystości (brak powłoki oleofobowej), z kolei w słońcu widoczne są (niespotykane w szkłach) kolorowe refleksy typowe dla folii ochronnych. G6 noszę w kieszeni, do której nic poza telefonem nie wkładam i po 1,5 miesiąca FlexibleGlass wygląda gorzej niż HardGlass po 1,5 roku na G3! W momencie, gdy szukałem do G6 ochrony innej niż folia fabryczna nie było dostępne szkło z serii HardGlass. Dałem się złapać na to, że FlexibleGlass jest reklamowane jako szkło i to był mój błąd. Niepotrzebnie zamieniłem przyzwoitą folię fabryczną na pseudo szkło. Po tym zakupie pozostał niesmak do producenta tj. 3mk. Jedynym dużym plusem zakupionego przeze mnie FlexibleGlass jest idealne spasowanie tej folii, bo szkłem to coś trudno nazwać.

@3mk folie ochronne nie wiem po co używacie w linii produktów FlexibleGlass słowo "Glass" i "szkło". Moim skromnym zdaniem takie oznaczenie wprowadza klienta w błąd. Do tej pory miałem bardzo dobre doświadczenia z Waszymi szkłami (wcześniej, gdy nie było szkieł także z foliami), jednak po zakupie FlexibleGlass straciłem do Was wieloletnie zaufanie.

Edytowane przez digimen

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi