Skocz do zawartości
Sylwek Przytuła

Jakie szkło hartowane kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

A co myślicie o takim rozwiązaniu: http://www.euro.com.pl/etui-do-telefonow/3mk-flexibleglass-3d-lenovo-p2.bhtml używał ktoś?

Mają też http://www.euro.com.pl/folie-ochronne/3mk-flexibleglass-lenovo-p2.bhtml ale wolałbym mieć pewność, że jak wydam 40 zł to szkiełko nie będzie odłazić :)

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Witam, szukalem ostatnio szkła ochronnego do p2 i znalazlem firmy 3mk flexible tzw hybryde folii i szkła. Wczesniej zkusiłem się na zwykle szkło o standardowej grubości 0,36 mm i był to wyrzucony pieniądz bo odlazilo na każdej krawędzi a najwięcej na dole ekranu.3mk przylega idealnie a grubość to 0,2mm. To chyba jedyne dobre szklo do p2 ale polecam też do innych smartfonow.Fotki jak leży na p2 nie mogłem zrobić ale wklejam opakowania.szkło nie zakupilem gdzieś na aukcjach  tylko zostało zamówione w komisie komórkowym dlatego żadnego linku nie podam do zakupu.Zreszta zerknijcie na opis na odwrocie opakowania. 

Spoiler

IMG_20170520_111609.jpg

IMG_20170520_111631.jpg

Edytowane przez awygo
    Spoileruj załączniki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kyler

@kris555777 A możesz z osobistego doświadczenia powiedzieć czy da się łatwo zamontować to szkło bez bąbelków i jaki jest ,,feeling" podczas dotykania palcem ? Powiem szczerze, że chyba się zdecyduję dzisiaj na zakup tego, bo obecna folia mnie męczy. A i jak wyglada kwestia palcowania się ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sam nie montowalem bo zrobił to koleś w ów komisie ale wyszło bardzo dobrze a feeling mam wrażenie że jest lepszy niż na gołym wyswietlaczu, ta hybryda nie pogrubia tak jak inne szkla a spełnia tą samą ochronę 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pavel
    Napisano (edytowane)

@kyler Szkło montuje się nadzwyczaj łatwo , wystarczy położyć na ekranie i często nacisnąć palcem w jednym punkcie na brzegu wtedy samo zacznie się przyklejać do ekranu , nie masz się czego obawiać .

Edytowane przez pavel
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

W wawie jest punkt firmowy 3mk (Wola Park) - w cenie zakupu  jest też montaż :)

Edytowane przez awygo
    Usunąłem spam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupiłem to szkiełko 3MK FlexibleGlass :) i powiem Wam, że jest baaaardzo dobrze. Szkiełko "zaaplikowane" przez piękną panią Darię w warszawskim punkcie w Wola Parku :) koszt 49,99 zł
    Szkiełko bardzo cienkie, ma się wrażenie, że to folia a nie szkło. "Palcuje" się dużo bardziej niż fabryczne szkło i trudniej się je czyści (trzeba przetrzeć 3x tyle co na fabrycznym żeby był ten sam efekt). Reakcja na dotyk taka sama jak fabryka. I teraz najważniejsze - NIE ODKLEJA się na dole ani w żadnym innym miejscu :) 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Up a nie mówiłem, choć ja dalem dyche mniej a to że się palcuje to po prostu brak powłoki oleofobowej a która ma oryginalne szkło na wyswietlaczu p2 i dlatego latwo wyczyścić wyświetlacz p2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałam naklejone szkło ale nie łapało narożników. Wglądało paskudnie. W MM na miejscu nakleili mi folię samoregenerującą się z gwarancją na 2 lata. Jest dobrze. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam koledzy polecam szkło Mk3 idealnie wycięte I dopasowane nawet na przedni głośnik gdzie w innych nawet nie chce się producentom wysilać I wycinać miejsca pod głośnik a najważniejsze że jest szersze to szkło i idealnie to co pisali wcześniej koledzy dolega na górnych i dolnych krawędziach, ja zapłaciłem 39zl w EuroRtvAgd z odbiorem osobistym naprawdę warto nie ma. Się co bawić w te szkła po 10-15zl bo doliczajać wysyłkę wychodzi prawie 20zl a i tak średnio pasuje i wygląda 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi