Skocz do zawartości
Dwarfen

MOTO G - przyszłość i nowe ROMy

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.Ciekaw jestem ilu jest w naszym kraju fanów,użytkowników tego fona bawiących sie nowymi ROMami z XDA ?

Nasz staruszek jeszcze daje rade np z :

[ROM][7.1.2_r4][OFFICIAL] AospExtended ROM V4.1[OMS/DUI][Falcon]  wymiata :)

Dziwne jest to że tutaj praktycznie MOTO G wymarło a na XDA ma się rewelacyjnie,całkiem sporo nowych ROMów na najnowszym androidzie,często aktualizowanych a tutaj cisza? Wiadomo że Stock jest ok ale po gwarancji można się pobawić i naprawdę warto szczególnie że już nie ma wsparcia i nowych romów stockowych nie będzie :)

Edytowane przez Dwarfen

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to ja też dołożę swoją cegiełkę do tematu: Działa na waszych motkach Sailfish OS? Bo u mnie wisi na motoboot i się nie rusza. Co jakiś czas komputer wykryje urządzenie "initfs on real rootfs" i to tyle

Wysłane z mojego Moto G przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to ja się pochwalę, mam już 3ci egzemplarz xt1039 :) pierwszy kupilem w listopadzie 2014r i sprzedalem po chwili, gdyz uznałem, że na razie nowy telefon mi nie jest potrzebny. rok później wkurzony rozmiarem swojego 5ciocalowego telefonu, kupiłem znów xt1039, niestety podziałał rok i się pojawiły problemy z ładowaniem, więc kupiłem w październiku 2016r kolejne xt1039 :D dałem chyba 220zł.

miałem wcześniej 5" o szerokości 75mm. nie mam małych rączek, ale pisanie 1 ręką było nieco ciężkie.

Używałbym tego telefonu chyba do końca życia gdyby nie trochę słaba bateria i gó*****y aparat [emoji23] ale na razie nie mam kasy na lepszy. Szkoda tylko że nie można kupić wydanego sprzętu z ekranem HD i conajmniej 2GB ram o przekątnej poniżej 5".

Swoją drogą, porównywał ktoś tego custom roma z 1wszego postu do Identy Crisis? póki co, nadal mam stock 5.1 + xposed. Wypadałoby zrobić wipe z powodu łagrów, ale może bym pomyślał o bardziej współczesnym andku :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tobik

witam. jak z gpe przejsc na jakis custom?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi