Skocz do zawartości
Hello_Moto

Moto G5 Plus - dyskusja ogólna, pytania, wrażenia

Rekomendowane odpowiedzi

Problem z glosnoscią to nie tylko opinia jednej osoby, spotkałem się z tym w kilku recenzjach. Być może zależy to od wersji telefonu, np wersja us nie ma nfc, może ma też problemy z głośnikiem. Nie pamiętam, czy w polskiej recenzji się z tym spotkałem.

A czy ten Best cena jest bezpieczny? Sferis przynajmniej kojarzę i ma sklepy stacjonarne ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie kupowałem tam nigdy. Obsługa na czacie twierdzi, że telefony są z europejskiej dystrybucji i że nie są brandowane (podobno wyraźnie zaznaczają w opisie, jeśli jest inaczej). Za wysyłkę za pobraniem jest bodajże tylko 5 zł dopłaty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co byście powiedzieli na Moto G5 Plus w kolorze niebieskim (Blue Sapphire) w Polsce? Według mnie w takiej konfiguracji ten telefon wygląda oszałamiająco :D. Niestety do kupienia jest (info z wątku na XDA) tylko (na razie?) w Brazyli jednak miejmy nadzieję że G5+ zawita do kraju nad Wisłą również w niebieskiej wersji kolorystycznej.

[Zdjęcia tradycyjnie w Spoilerach]

Spoiler

http%3A%2F%2Fi.imgur.com%2FtesUoWO.jpghttp%3A%2F%2Fi.imgur.com%2F4IQfwFG.jpghttp%3A%2F%2Fi.imgur.com%2FX8L833F.jpg

Autorem zdjęć jest użytkownik UncolourTV.

Edytowane przez Hello_Moto

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym chyba nic nie powiedział, bo zawsze trzymam telefon w etui i nie widać koloru za bardzo ;)

Coś w stylu Stilgut, strasznie drogie, ale podoba mi się ten sposób otwierania. Miałem podobne do S3, firmy Krussel, bardzo dobrze chroniło i wytrzymało 4 lata prawie bez uszkodzeń.

Chyba, że macie jakieś inne sugestie

dodana zawartość

Na tych zdjęciach kolor wygląda brzydko jak dla mnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wygląda na to, że są problemy z aktualizacjami bezpieczeństwa dla androida - aktualnie ostatnim patchem wydanym na G5 plus jest aktualizacja ze stycznia...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    andi14

Widocznie są bardzo zajęci aktualizacjami do 7-ki dla starszych modeli Moto ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie to nie jest usprawiedliwienie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzidexx

@up @uup

Kupujecie sprzęt firmy Lenovo, która miała zawsze problem z aktualizacjami i się dziwicie?

Jest tyle wątków o tym na naszym forum.

Chcecie tanio dobry sprzęt to nie narzekajcie.

Ps.

MyPhone, Goclever, Manta.... są jeszcze tańsze - nikt nie narzeka na brak aktualizacji.

Ps2.

Mam dwie sztuki Moto - średnio mnie interesowało wsparcie producenta przy wyborze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jak konkurencja np huavei p9 lite, asus zenfone, xiaomi redmi itp ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    andi14
    8 godzin temu, dzidexx napisał:

@up @uup

Kupujecie sprzęt firmy Lenovo, która miała zawsze problem z aktualizacjami i się dziwicie?

Jest tyle wątków o tym na naszym forum.

Chcecie tanio dobry sprzęt to nie narzekajcie.

Ps.

MyPhone, Goclever, Manta.... są jeszcze tańsze - nikt nie narzeka na brak aktualizacji.

Ps2.

Mam dwie sztuki Moto - średnio mnie interesowało wsparcie producenta przy wyborze.

Czy ja napisałem że jestem nie zadowolony z Moto G5P ? Przeczytaj mój post dokładnie , czy to jest narzekanie z mojej strony? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi