Skocz do zawartości
carmel

Xperia XA1-dyskusja ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

dszymek
    Notatka od Moderatora Globalnego: dszymek
    wykrzyk.png

Witam

Prosilbym o tworzenie nowych tematow odnosnie tego mofdelu telefonu. Wrzucanie wszystkiego do jednego worka nie jest dobrym wyjsciem. 

Nikt pozniej nic nie odnajdzie w tym chaosie.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak wcześniej pisałem czasem dopada mnie bug związany z aktywnością nadajnika w fonie, 2 h temu przelaczalem się między zakresami sieci i teraz w statystykach baterii mam 20 % komórka w trybie gotowości a klikając dalej są statystyki użycia nadajnika a wygląda to tak. Normalnie nie powinno tej aktywności być. Ktoś też to, zauważyłl? 

Notabene Sony wypuszcza nowy update do wersji 40.0.A.6.121, niektóre regiony już mają 

Spoiler

Screenshot_20170914-182211.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to u mnie też to jest, teraz nawet 61%. W niczym nie przeszkadza. Na służbowym Samsungu miewam podobny "błąd" ze wskazaniem zużycia energii przez BT.

Spoiler

Screenshot_20170914-184610.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może i nie przeszkadza tyko że na żadnym innym fonie tak nie miałem, zawsze ekran na 1miejscu , a widzę że twój egzemplarz osiąga świetne wyniki na jedynym ładowaniu 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Teraz mam ekranu 3h10m, a zostało 32%. Rekord to 6h01m na ekranie, ale to z Wi-Fi. Zwykle na LTE od 4 do 5h. Przy czym nie używam żadnego portalu społecznościowego, więc nie mam w tle odpalonej kobyły w postaci FB czy innego Snapchata, co na pewno bardzo poprawia wyniki na baterii.

Porównywalne wyniki osiągałem na Redmi Note 3 Pro z baterią niemal 2x większą, bo 4000 mAh.

Edytowane przez direct39

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli podobnie jak u mnie, też na wifi do 6h z tymże korzystam z fejsa, telegramu, w tle działają jeszcze apki ampere, CPU temp, hibernator. Jest jednak różnica bo mi fon wytrzymuje dobę 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ogólnie bateria bardzo pozytywnie zaskakuje. Tylko 2300 mAh, na dodatek z Mediatekiem, a tu wyniki jak w niejednym modelu z baterią co najmniej 3000.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pafio

Niestety mam problem z dotykiem po prawej stronie ekranu. Na załączonym zdjęciu widać że cała prawa część (ok.0, 5 cm od krawędzi) jest martwa. Linie rysowane na zmiane od prawej do lewej i odwrotnie. Mam co prawda folie ale nie sądzę aby miała taki wpływ. Pozostaje gwarancja... 

Spoiler

20170919_180830.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jakb

Po lewej też nie dochodzą do końca. Chyba że tak rysowałeś [emoji14]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jaki macie nr compilacji bo pomału regiony są aktualizowane do 40.0.A. 6.135 dla CE1 też już powinna być choć xperia companion mi tego nie wykrywa. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi