Skocz do zawartości
piterrrxd

Zabezpieczenie telefonu czyli pokrowce wszelkiej maści

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Mam etui z tej aukcji i jest super - elegancko wygląda, nie jest jakieś zbyt wielkie, nie ślizga się w dłoni i dobrze chroni.

http://allegro.pl/xiaomi-redmi-note-4x-etui-4-x-nevi-szklo-ekran-i6770592595.html

Edytowane przez piterrrxd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    007marc

@ piterrrxd  jak sprawuje się ,co byś dopisał (nadal polecasz ?) te etui po kilkunastu dniach użytkowania ?

Zakładałeś to szkło które dodają na aukcji ?

Chciałem zamówić http://allegro.pl/etui-nillkin-frosted-xiaomi-redmi-note-4-folia-i6585647743.html

ewentualnie http://allegro.pl/etui-frost-nillkin-xiaomi-redmi-note-4-pro-szklo-i6601679801.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja również kupiłem to etui. Powiem szczerze, jeszcze nigdy nie miałem tak dobrego etui do żadnego telefonu. Idealnie dopasowane, nic się nie zsuwa, wszystkie boczne klawisze chodzą perfekcyjnie, tak jak bez etui. Pewnie trzyma się w dłoni. Wszystkie potrzebne wycięcia na swoim miejscu. Jeśli chodzi o szkło, początkowo myślałem, że dostałem lewe (wycięcie na przedni aparat jest po lewej stronie), ale tak ma być. Wycięcie jest na czujnik oświetlenia. Na aparat nie ma wycięcia - podobno ma być idealnie przejrzyste. Szkło wygląda dobrze, ale nie udało mi się go nakleić. Jak się głowiłem, jak to ma być przyklejone przypadkowo je złamałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Unagi

Właśnie szukam pokrowca, natomiast ten wstawiony w pierwszym poście jest do wersji z HelioX20. Przeglądając na allegro jak np. ten http://allegro.pl/etui-ipaky-neohybrid-xiaomi-redmi-note-4-szklo-9h-i6659836943.html?bi_s=ads&bi_m=listing%3Adesktop%3Aquery&bi_c=Y2FtcGFpZ24AMzcxMTYxODYAMTI0MjAyAA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=a08bc1df-4a86-40a9-8034-c941dfce3f65 mają wycięcie dla IR na środku. W moim telefonie wersji Global, IR mam po drugiej stronie od wersja jack, zaraz obok mikrofonu.Trochę się pogubiłem co teraz mam kupić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Raus

Zamówiłem Mocolo z ali. Przyszło błyskawiczne - jakieś 6-7 dni z tego co pamiętam. Tak jak inni pisali - zakrywa cały ekran. Dość mocno się palcuje (na pewno mocnej niż goły wyświetlacz). Przyjemne w dotyku. Jedyny problem u mnie to, że po założeniu pojawił się idealnie równy pasek na całej prawej stronie wyświetlacza. Jest to takie jakby zamglenie, które mogę koszulką wypolerować i znika, ale.....za parę minut pojawia się ponownie  nie wiem o co chodzi. 

Do tego etui iPaky. Wykonanie/wygląd - super! Pasuje niby ok, ale po bokach ma minimalnie za dużo luzu moim zdaniem. Wydaje się, że będzie ok w użytkowaniu, ale to się jeszcze okaże. Zamówiłem wersję do 4X i taką też dostałem (wycięcie na irde obok mikrofonu redukcji szumów, a nie na środku). Etui według mnie nie pogrubia mocno telefonu, ale zdecydowanie go poszerza. Małą uwaga dla użytkowniku słuchawek Mrice z ali - wycięcie na jacka jest za małe i słuchawki nie wchodzą do końca. Ja troszkę zeszlifowałem jacka słuchawek i już jest ok. Może też być problem z innymi słuchawkami. 

Na foto Mocolo + iPaky

Spoiler

IMG_1356.JPG

Spoiler

IMG_1359.JPG

Spoiler

IMG_1360.JPG

Spoiler

IMG_1361.JPG

Spoiler

IMG_1362.JPG

Spoiler

IMG_1367.JPG

Spoiler

IMG_1370.JPG

Spoiler

IMG_1371.JPG

Spoiler

IMG_1372.JPG

Edytowane przez bergmen
    Proszę stosować się do regulaminu i grafiki oraz zdjęcia umieszczać w spoiler tag. http://forum.android.com.pl/topic/228801-dodawanie-grafiki-zdjęciowej-w-spoiler/.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej cześć szukam dobrego wytrzynałego etui do redmi note 4x(snapdragon 625) do ok 40zł

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

dodana zawartość

Dodam że port irda znajduje się obok mikrofonu do odszumiamia

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakie dokładnie etui Cię interesuje, jakiego typu? Crystal case, futerał, kabura, silikonowy bumper?

http://allegro.pl/tech-protect-tpucarbon-xiaomi-redmi-note-4x-black-i6868874851.html ten wydaje się w porządku.

Tutaj masz kilka opinii i propozycji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślałem właśnie nad czymś takim tylko żeby miało osobne wyciecia na czytnik, lampę i kamerę. Nie wiem albo jestem ślepy albo niema takiego etui. Widziałem podobne do tego z opisu tylko że to było do wersji z mediatekiem. A ona ma gdzie indziej irdę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Posiada ktoś etui typu smart cover? Mam problem w moim Redmi Note 4 bo nie reaguje ekran na zamykanie i otwieranie klapki takiego etui. Etui to Nillkin Sparkle z szybką. W ustawieniach oczywiście mam włączone smart cover, ale nic to nie zmienia... Ktoś wie dlaczego może tak być?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    radam5

Posiadam etui z pierwszego posta, tylko bez tej szybki.

Samo etui jest OK. Jednak moim zdaniem powinno być ciut mniejsze, żeby lepiej trzymać się telefonu.

Dodatkowo kupiłem folię 3mk ARC i połączenie tych dwóch elementów to porażka. Folia jest fajna, elastyczna jakby gumowata. Jednak przez rant w etui, odkleja się. Folia powinna być albo o 0,5mm zmniejszona szczególnie na górze i na dole lub być ociupinkę większa żeby rant etui jej nie zawijał.

Wygląda to ogólnie słabo.
    Zastanawiam się teraz nad zakupem szkiełka na cały ekran. Może ktoś opisać jak się sprawdza zestaw z pierwszego linka?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi