Skocz do zawartości
Gość MorningStar

Darmowa licencja AdGuard na rok, całkowicie za darmo - Koniec promocji.

Rekomendowane odpowiedzi

Paulus27

Odświeżam temat bo chyba umarł.
    Widzieliście jakie teraz są ceny za licencję? Kiedyś się kupowało za 16zł rok a teraz ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ct65
    Napisano (edytowane)

@Paulus27 Na początku sierpnia szło wyłapać 12 miesięcy za free. Spróbuj, może dalej działa.

Cytat

Zarejestruj konto w beta testach z dowolnymi informacjami/danymi. Załóżmy, że jesteś "programistą" i chcesz przetestować swoją witrynę lub aplikację za pomocą Adguard. Następnie wydadzą Ci kod z rocznym kluczem produktu w wersji beta (do wyboru na różne platformy od Androida po iOS via Mac). Możesz użyć tego klucza, aby zainstalować bieżącą stabilną wersję lub wersję beta.

Osobiście w listopadzie załapałem się, na kupno dożywotniej licencji na 2 mobilne urządzenia za 29zł :) 

Edytowane przez ct65

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Paulus27
    11 godzin temu, ct65 napisał:

@Paulus27 Na początku sierpnia szło wyłapać 12 miesięcy za free. Spróbuj, może dalej działa.

Zarejestruj konto w beta testach z dowolnymi informacjami/danymi. Załóżmy, że jesteś "programistą" i chcesz przetestować swoją witrynę lub aplikację za pomocą Adguard. Następnie wydadzą Ci kod z rocznym kluczem produktu w wersji beta (do wyboru na różne platformy od Androida po iOS via Mac). Możesz użyć tego klucza, aby zainstalować bieżącą stabilną wersję lub wersję beta.

Osobiście w listopadzie załapałem się, na kupno dożywotniej licencji na 2 mobilne urządzenia za 29zł :) 

Mam dwie licencje, więc dzięki. Jedna dożywotnia. Tylko tak napisałem dla odświeżenia tematu bo dostałem propozycję zwiększenia liczby urządzeń i trochę się zdziwiłem, że teraz to się płaci kilka stówek a nie kilkanaście złotych ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi