Skocz do zawartości
Dzidzia_2

tutorial Debranding Samsung Galaxy s8+

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

@Grzegorz M PRT to nasz Play

@drwal333 z tego co wiem a też mam tak samo jak u Ciebie to nie da się inaczej wgrać przez nasze programy. tylko w serwisie samsunga mogą wgrać na wszystkie rubryki xeo ( i to też nie jestem pewny) ale to po uzyskanej zgodzie tutaj sieci play na Twój telefon, jakbyś uzyskał taką zgodę to w ramach gwarancji masz debranding. ale na taką zgodę nie ma co liczyć za bardzo więc musi być tak jak jest, nie ma sobie co głowy łamać tą rubryką bo ona w niczym nie przeszkadza. 

Edytowane przez skrzydlaty00

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    RealEcho

Widziałem ostatnio wątek na forum Play na temat debrandingu. Ktoś zapytał wprost czemu nie wyrażają zgody. 

Odpowiedź: żeby telefon zachował pełną funkcjonalność, jak po wyjęciu z pudełka. 

To był wątek z 2015, ale temat jak widać nadal świeży.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wystarczy box do zmiany wpisów.....

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@carlos81kk  kolega robił debranding w serwisie gsm w ktorym nie wiem czy jest jakies urzadzenie którego nie naprawia jesli chodzi o softwear i hardwear a jednak tez ma tak jak kolega wyzej ale zmiana tak czy inaczej jest mozliwa na samo XEO we wszystkich rubrykach bo Samsung ją u siebie robi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    RealEcho

A czy te rubryki wypełnione tak samo (3x XEO) są do czegoś potrzebne? Bo jak na razie nie widziałem żadnego info, aby te rubryki coś zmieniały w działaniu softu/hardware ;)

Edytowane przez RealEcho

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wygląda na to że to tylko informacja bo zgodnie z gwarancja jak ktoś ma zgodę na debranding urządzenia to moze sam przeprowadzic taka operacje (chociaż zalecają wykonać to w serwisie) więc będzie tak samo z tymi rubrykami a gwarancji sie nie traci 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kazda operacja typu debranding bez zgody operatora czy samsunga narusza gwarancje i oczywiscie jak trafimy na upartego serwisanta nie mamy co liczyc na poblazliwosc amen

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ikie

Witam, 

Z góry przepraszam za pytanie ale podczas debrandingu proces zatrzymał się na:

Co w takiej sytuacji? Czekać dalej ? wszystko robiłem zgodnie z instrukcją "Czekamy cierpliwie, aż wszystko się nagra a w Odinie pojawi się powiadomienie PASS", telefon stoi dalej na downloading mode trochę więcej niż ładne kilkanaście min.  Wpadłem w lekka panikę i być możne przez to nie mogę znaleźć odp na forum ...

Pozdrawiam,

Spoiler

1.jpg

Edytowane przez camdell
    Grafiki oraz zdjęcia wstawiamy w spoiler. (pkt 4.11 Regulaminu) Tu poradnik jak to zrobić: http://forum.android.com.pl/topic/228801-dodawanie-grafiki-zdj%C4%99ciowej-w-spoiler/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A gdzie sprawdzić 3 x XEO. Phone Info pokazuje mi tylkk aktywne CSC

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi