Skocz do zawartości
bartekc00

LG G5 - Pytania przed zakupem

Rekomendowane odpowiedzi

- grzeje się?
    - Intensywnie używasz telefonu?
    - jak bateria?
    - największe wady?
    - i czy sądzisz że wystarczy na 2,5 lata pracy? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Justice

@@mati9927
    -nie
    -tak, ale intensywnie raczej w kontekscie wielozadaniowości i różnorodności niż ciągłego gapienia się w ekran
    -3-4h SOT, jak siedziałem wieczorem przy słabo podswietlonym ekranie i na wifi to solidnie powyżej 5h SOT. moim zdaniem spokojnie wystarczy od rana do wieczora przy normalnym użytkowaniu (w pracy sporadyczne spoglądanie co pół godziny, popołudniami raczej jako narzędzie robienia "iluś" rzeczy niż gierki)
    -folie jeszcze nie są w 100% dopracowane ze względu na lekką krzywiznę ekranu. stockowe dpi - wolałbym znacznie mniejsze (standard w każdym niezrootowanym telefonie)
    -spokojnie. flagowiec, obiektywnie udany (pod kątem podzespołów, reszta jest kwestią personalną) powinien starczyć - ciężko określić jak rozwinie się rynek. moim zdaniem będzie się nadawał do użytku trochę dłużej niż S7, bo LG globalnie trochę bardziej dba o aktualizacje oprogramowania.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bohyn

jak rozpoznac date produkcji? po numerze seryjnym? jak się u Was zaczyna numer seryjny?

bo patrze po sklepach i ze spasowanie modulu widze przewaznie kiepskie, ale dzisiaj w komputroniku bylo swietne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bohyn
    Napisano (edytowane)

@krzyczy

Mam opinię po wizytach w 3 Saturnach, 2 MediaMarktach, 1 Komputroniku, i tylko w tym ostatnim był ładnie spasowany, gdzie na wystawie pojawił się znacznie później. Więc jednak coś tam pomacałem jeśli chodzi o wykonanie i to nie jeden egzemplarz przez 2 tygodnie.

Czytałem nie jedną reckę osób które miały telefon w ręku...

Ponawiam moje pytania:

"jak rozpoznac date produkcji? po numerze seryjnym? jak się u Was zaczyna numer seryjny?"

Edytowane przez Bohyn

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jaką macie date produkcji ? U mnie to 2016 04 20 czyli jakieś 17 dni przed odebraniem w sklepie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KruQ

04.21

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panie i Panowie,

A jak wygląda sprawa brandu ? Bo mi w Orange proponują ten telefonik, ale pytanie czy ktoś brał w Orange i czy jest brand? Jeżeli jest, to czy ktoś już robił flash czystego softu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tyriel
    Napisano (edytowane)

Orange nie branduje G5-tek soft jest czyściutki jak od LG moja słuchawka jest właśnie z ORANGE i była czysta zaraz po wyjęciu z pudełka.

Mój też jest z 20.04.2016 :P

Edytowane przez tyriel
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi