Skocz do zawartości
bartekc00

LG G5 - Pytania przed zakupem

Rekomendowane odpowiedzi

gigi_77

Zwykłe słuchawki LG białe, ładowarka Fast Charge (obsługuje QC 3.0), igła, papierki, kabel usb, oczywiście telefon. Przedpremierowe pudełko i jego zawartość była identyczna, a słuchawki B&O (czasem LG Quick Cover) były osobno pakowane (w swoich pudełkach). 

Edytowane przez gigi_77
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czy jest możliwość aby posługiwać się czytnikiem Lini papilarnych z tyłu telefonu tak jak w Huawei? przesuwanie przeglądanych zdjęc itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gigi_77

W fabrycznie zainstalowanej aplikacji Lg Galeria brak takiej możliwości. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mojo

@@benjaminnataniahu

Jeśli chodzi o akcję promocyjną to się zgodzę, aż strach lodówkę otwierać :facepalm:

Wizualnie mnie odstrasza- wygląda wręcz jak model dla kochających inaczej: takie szkiełko lusterko bez jaj.

Myślałem że G5 jest brzydki ale w ręku okazało się inaczej, jedynie ekran powinien zajmować większą część panelu -ale to wina modułów co do których zresztą nie jestem przekonany...wolałbym wbudowaną baterie te 500mA większą i ładowanie indukcyjne.

Na plus:

-ładowanie, super po prostu

-always on display- super, nie wiem jak mogłem bez tego życ

-no i oprogramowanie- nigdy więcej touch wiza, telefon mam miesiąc i dalej jadę na stocku bo nic innego nie potrzebuję do szczęścia, po raz pierwszy bez problemów działa mi miracast na telewizor Samsunga - naprawdę LG się postarało

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, przymierzam się do kupna LG G5 w wersji kolorystycznej TITAN, ale niestety bardziej podoba mi się ta wersja której u nas nie ma tzn. silver lub white(dokładnie nie wiem), czy może wiadomo coś już o tym czy będzie u nas dostępna?  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czy to normalne gdy ladujemy telefon dolaczoną ladowarka to telefon bardzo sie nagrzewa?nawet na wylaczonym lcd

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gigi_77

W tej cenie to można na olx (tylko odbiór osobisty) nabyć G5 od polskiego operatora. Wiadomo, że sklepy typu MM mają cenę z kosmosu. Natomiast oferta tego komisu jest ok, ale dokładnie nie wiadomo kto daję dowód zakupu - oni (f vat marża to serwis może odmówić naprawy) czy faktura pierwotna od operatora/sklepu. 

@@adas-84-84 to normalne, że się nagrzewa przy szybkim ładowaniu. Tak samo zachowuje się mój Htc One10 (ten sam procesor i QC 3.0) i powiedziałbym, że jest bardziej się grzeje przy ładowaniu (ale to tylko moje odczucia). 

Edytowane przez gigi_77

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czemu na tej aukcji http://allegro.pl/sklep-lg-g5-h850-bck-5100-pl-2-kolory-krako-i6259077362.html ten telefon kosztuje 800zł mniej niż w normalnym sklepie?

Bo dostajesz dowód zakupu marża-na aukcji masz napisane:

Do każdego zamówienia otrzymają Państwo dowód zakupu (fv marża lub paragon), który będzie podstawą ewentualnej gwarancji.

Takiego dokumentu zakupu lg nie uznaje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nka

Czyli moge z góry olać aukcje gdzie dają fv marże? Dzięki za wytłumaczenie bo już byłem zdecydowany na zakup i popełniłbym niemałą wtope.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi