Skocz do zawartości
slipdog

Polecane Serwisy Lenovo w Polsce

Rekomendowane odpowiedzi

tak jak w temacie, może macie do polecenia jakiś ale naprawde fachowy serwis do telefonów Lenovo, konkretnie model K900. Trochę problemów czysto technicznych z nim mam, wiec potrzebuje ludzi znajacych sie na rzeczy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szkoda tylko ze Technos nie chce naprawiać wszystkich telefonów - a niby taki porządny serwis.

Edytowane przez lukash9999

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może ktoś wie gdzie wymienię wyświetlacz i dotyk w p780? Najlepiej w Krakowie ale nie koniecznie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na petli w bronowicach kiedys zanosiłem lenovo, mojego nie zrobili ale to był nowy model i nawet chinczycy nie umieli. To było jakis rok temu, oni wysyłaja go dalej i nic za to nie biora jezeli sie nie da. Pomiedzy 1 przystankiem 172 a lidlem/pepco

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Technos to działa? Dzwonie nikt nie odbiera. 

Na dole wyświetlacza po pewnym czasie od włączenia telefonu przestaje działać dotyk w lenovo A806.

Jak telefon jest wyłączony przez pewien czas i go włączę wszystko jest ok, minie chwila  i jest lipa. 

Nowy wyświetlacz na ali 31$ ale jak nie będzie to:(.

Gdzie można się zorientować, mieszkam w małym miasteczku serwisów brak. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Technos już nie współpracuje z naszym forum , nie naprawiają telefonów z poza ich oferty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie przekonałem się o tym, olali mnie w mało elegancki sposób. Jak nie kupiłeś u nich telefonu to możesz zapomnieć o tym serwisie.

Edytowane przez Gwozdek
    Nie cytujemy postów poprzedzających w całości. Używamy @up lub opcji Wspomnij (@ obok nazwy użytkownika).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Marcin, masz na myśli Bomar z Konstantynowa Łódzkiego? Sam zastanawiam się czy nie kupić u nich właśnie Lenovo K3 Note.

Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Technos już nie współpracuje z naszym forum , nie naprawiają telefonów z poza ich oferty.

Właśnie przekonałem się o tym, olali mnie w mało elegancki sposób. Jak nie kupiłeś u nich telefonu to możesz zapomnieć o tym serwisie.

Witamy,

szanowny Panie BrunoMariano, nikogo nie olewamy a tym bardziej w nieelegancki sposob.

Jednym z elementow istotnych przy zakupie u nas telefonu jest otrzymanie pisemnej gwarancji realizowanej u nas. Uwazamy, iz nie fair wobec naszych klientow byloby regularne serwisowanie sprzetu osob ktore stwierdzily ze "beda madrzejsze", myslace tokiem -  "sciagne telefon bezposrednio z Chin bo taniej, a potem i tak w razie czego odezwe sie do Technosa w sprawie serwisu".

Sporadycznie swiadczymy wsparcie dla osob nie bedacych naszymi klientami. Jednakze w momencie gdy jestesmy zajeci serwisowaniem telefonow dla naszych klientow prosze nie dziwic sie ze Panu odmawiamy pomocy. Nasi klienci sa dla nas zawsze priorytetowi.

Wykonalismy setki instalacji oprogramowania, flashowania, formatowan, przywrocen systemu, napraw bootloopow i nie wlaczajacych sie telefonow, a takze setki wymian LCD,TSP, mikrofonow, glosnikow. Przewaznie sa to naprawy przy uszkodzeniach z winy uzytkownika, czesto tez niemal pewnym jest, iz to jego wina, lecz mimo to dokonujemy nieodplatnej naprawy. Zawsze staramy sie wyciagnac do uczciych klientow pomocna dlon. Takim osobom zapewniamy pelne wsparcie gwarancyjne, jednak trafiaja sie i tacy klienci, ktorzy probuja zaklamac rzeczywistosc i nie przyznaja sie do uszkodzen z ich winy (widac to jak na dloni gdy serwisuje sie telefon, ale klient oczywiscie zawsze zaprzecza). Tego nie lubimy i wtedy nie wahamy sie odmowic naprawy, co wywoluje frustracje.

Kazdy telefon oczywiscie nie jest nawet wynoszony z domu, caly czas lezy na polce w domu, nigdy nie upadl itp :) Zadowoloni klienci nie wchodza na forum aby napisac pozytywna opinie, natomiast sfrustrowani brakiem wyludzenia od nas serwisu delikwenci chetnie napisza pare negatywnych slow. 

Pozdrawiamy :)

Edytowane przez Hardkorowy Marcin
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Yudi

Witam.

Chciałbym prosić o jakiś serwis telefonów Lenovo w Polsce a najlepiej w Krakowie, który naprawiłby mi telefon bądź wysłał go za opłatą tudzież bez opłaty do innego serwisu za granicą na naprawe gwarancyjną.

Posiadam Lenovo K900 ( właściwie to moja siostra ) telefon się nie włącza bez ładowarki... Na ładowarce dość szybko się wyłącza a bateria wcale się nie ładuje.

Nie mam pomysłu co zrobić facet co o niego kupilem nie odpisuje telefon wyłączony została tylko stronka na której również brak kontaktu : #####/< --- nie kupywałem na tej stronie tylko na allegro ale od tego sprzedawcy...

Pozdrawiam.

Edytowane przez Yudi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi