Skocz do zawartości
cholek3

Samsung Galaxy S9 - Pierwsze informacje i plotki

Rekomendowane odpowiedzi

Daaron

Samsung zwolnił obroty, nie chcą wykładać wszystkich kart dopóki sprzedaż jest, dlatego opcja z zatopionym w wyświetlacz czytnikiem lini papilarnych będzie ich kartą przetargową jak spadną zyski. Teraz spodziewam się wdrożenia drugiego aparatu, wszystkich parametrów nieco wyższych jak zawsze (tj Procesor, Ram, ROM), Infinity Display to raczej będzie już ikona Samsunga więc obstawiam, że będzie jeszcze długo. Dorzucą jakiś bonus, o którym będzie głośno w stylu Face Samsung ID albo innego crapu, o którym wszyscy będą mówić, a które nikogo w zasadzie nie interesują i na tym się skończą innowacje.

Również mam nadzieję, że w końcu pojawi się 1kFPS slow motion. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mirku

@up

Dokładnie. Cudów bym się nie spodziewał .... S9 będzie po prostu DOBRYM telefonem z mocnymi podzespołami. Samsung niestety wie, że jest liderem i nie musi się szukać innowacji ani efektu WOW żeby klienci kupowali jego produkty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    alfabet

I może różowym ekranem znowu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Samsung may release two smartphones Galaxy S9 and Galaxy S9 Plus in January 2018. The recent news/rumors say that Samsung is working on the Galaxy S9 and this smartphone will be available early in January.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podobno ma być czytnik linie papilarnych oraz duża pamięć RAM. Która jest niezbędna aby telefon działał. Klienci są nim zachwyceni.

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    horde

Tak tylko czytnik linii papilarnych nie będzie zatopiony w wyświetlaczu tylko będzie z tyłu poniżej aparatu.
    6 GB RAM i podwójny aparat ma być tylko w większej wersji "plus".
    Jak na razie kiepsko się to zapowiada.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cholek3

@horde

Dokładnie. Myślałem, że "plus" będzie tylko większym bratem S9, z tymi samymi bebechami, tylko z różnicą w wielkości wyświetlacza (tak jak to było dotychczas). A to wygląda, że "plus" będzie troszkę inny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    WuBek

VIVO zaprezentowało na ostatnich targach CES model z wtopionym czytnikiem linii papilarnych.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    horde

I co z tego? S9 niestety nie będzie miało tego rozwiązania, może Note 9 się załapie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam czy w s9 plus jest cos takiego jak w note 8 ze moge odblokowac tel tym wirtualnym przyciskiem na ekranie? Nie wiem jak dokladnie sie to nazywa.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x