Skocz do zawartości
Daniel.

OnePlus 5 - Pokrowce, etui, case.

Rekomendowane odpowiedzi

@Cichy26 dzięki, zamówiłem. Zobaczymy kiedy (lub czy) dojdzie :)

Odnośnie szkieł to znalazłem jeszcze szkło orzly. Mają dobrą opinię w internecie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sejfit

Jak by co to zaczynają się pojawiać na allegro [emoji6]

Wysłane z mojego ONEPLUS A5000 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sejfit

Swoją drogą dotarła już do kogoś zamówiona z Ali która może polecić? Najlepiej nie coś pancernego żeby nie robiło z telefonu cegły?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z Chin jest tragedia. Okres wakacyjny. Pisałem z Chińczykiem (zamawiałem 24tego czerwca i byłem zdziwiony, że jeszcze nie nadane po 6 dniach nadal nie wysłane) to mówił, że mają taki wysyp zamówień do Op5 po premierze, że śpią na pieniądzach. I generalnie wyleciała z chin dopiero 11 lipca. Kupowałem od Mofi ;P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sejfit

Ahm czyli jednym słowem kicha i sezon ogórkowy [emoji16]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    masi0
    Dnia 30.06.2017 o 13:26, a55a5in napisał:

@Cichy26 dzięki, zamówiłem. Zobaczymy kiedy (lub czy) dojdzie :)

Odnośnie szkieł to znalazłem jeszcze szkło orzly. Mają dobrą opinię w internecie.

czy ta wersja szkła orzly przylega wszędzie czy tylko na ramkach?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak ma na ramkach przylegać skoro jest szkło 2,5D? Będzie przylegać wszędzie tylko nie na ramkach. Dlatego są czarne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Vatri

Uwaga,

odradzam nowym kupującym oryginalne etui Ebony Wood. Wyciągnąłem po 2 tygodniach telefon z etui. Na całej powierzchni obudowy mam teraz kropki/przebrawienia na obudowie. To nie jest brud, a nie wiem jak to nazwać. Wytarcia? W tych miejscach powierzchnia przestała być matowa, a jest błyszcząca.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Drewno. Niestety. Ma to do siebie, że pod wpływem wilgoci mimo suszenia, impregnowania, lakierowania zaczyna "żyć". Nie chcę się wypowiadać na temat płynów ustrojowych drewna żywic i innych podobnych. Widziałem hardkorowy efekt noszenia drewnianych plecków i odbarwień na krawędziach anten / wokół aparatu na IP6 gdzie kolor impregnatu dosłownie się WGRYZŁ w te plastiki robiąc efekt starego zażółconego plastiku rodem z komuny :P

Jak drewniane plecki to fabrycznie jak w Motkach. Case'y niestety mogą nabroić. Estecie to przeszkadza. Inny user i tak założy najwyżej inne etui i nie będzie widział. No i zależy pewnie jakie drewno:P Bambus jest bardzo wdzięczny.

Edit:

Właśnie przyszło do mnie etui od Mofi. I straszna lipa. Jakość materiału i wykonania nawet spoko ale te przyciski są zrobione tragicznie. Cienkie, zgrabne ale nie chroni wyświetlacza (ścianki boczne nie wychodzą ponad płaszczyznę ekranu).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja zamówiłem że strony oneplus. Będzie za około 2 dni. Napiszę coś więcej jak dojdzie.

658656f9143b7ce6343570de69dba365.jpg

Po kilku tygodniowym używaniu tego case, stwierdzam że jest on bardzo dobry. Nie powiększa za bardzo tel, leży bardzo solidnie. Dolega bardzo mocno do telefonu. Trzyma się go pewnie. Ma natomiast jedną wadę!!! Ciężko się go bardzo włada i wyciąga z każdego rodzaju spodni. Poprostu nie jest kompletnie slizgi. Osobiście polecam go.

Edytowane przez Daniel.
    Zdjęcia i grafiki umieszczamy w tagu spoiler, pkt 4.11 regulaminu. Proszę o tym pamiętać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi