Skocz do zawartości
Daniel.

OnePlus 5 - Pokrowce, etui, case.

Rekomendowane odpowiedzi

sejfit

Czarna obudowa Nillkin plus plynna folia wowfixit mega!

Wysłane z mojego ONEPLUS A5000 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@sejfit Uważaj z tymi płynnymi foliami. Gdzieś tutaj albo na miui Polska jest spory temat.

Nillkina SuperShielda też zamówiłem. Leży od wczoraj w Paczkomacie i nie mogę zebrać się żeby go ogarnąć. Też jutro coś o nim skrobnę. Ale też niestety wiem, że nie chroni górnej i dolnej krawędzi jak wszystkie Nillkiny tego typu. Zaorałem tym Mi3/S3 :P Pewnie zostanę przy Mofi puki nie kupię S-Line'a.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sejfit

Jakoś tak wyszło że od n4 przez op3 do op5 mam Nillkiny i tak są specyficzne ale nie mam co do nich jakiś zastrzeżeń wyglądają spoko, no i to prawda nie chornia góry i dołu ale orginalne etui od OP do OP3 też tak miały . A co do płynnych foli hmm założyłem pierwszy raz rok temu we wrześniu na OP3 rys 0, dotyk aksamitny. Jedyne co zauważyłem to zaczęła się bardziej tluscic po prawie roku dlatego nałożyłem nowa przed oddaniem telefonu. A na OP5 nie wyobrażam sobie siedzenia z folią albo odstającym szkłem.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ireun

Panowie, poszukuje casea, który pozwoli mi na przyklejenie do siebie taśmy 3M 300LSE. Coś cienkiego, jednak takie, żeby telefon nie wypadł, bo to ma działać jako uchwyt na rower.

Myślę o Carbon, Kevlar albo sandstone.. Który nie jest śliski i przyklei się do takiej taśmy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sejfit

Sandstone nie jest gładkie, poza tym hmm jeśli chodzi o orginalne etui do OP3 to ja bym się bał że mi telefon wyskoczy z niego, nie wiem jak jest w przypadku etui do op5.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@ireun

To w takim razie zawezilbym wybór do dwóch: Carbon lub sandstone sylikon. Ten pierwszy może jest droższy bo około 32€, ale ochrania cały tył i ramki. Sandstone ten za około 22€, bo również ochrania prawie cały telefon, prawie bo nie ochrania dolnej ramki (tam gdzie są wejścia Jack, usb-c). Sandstone polecam przyciski chodzą miodzio, nie pogrubia mocno telefonu i dobrze chroni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ireun

Dzięki wielkie, może pokażę ten uchwyt, to będziecie wiedzieć o co mi konkretnie chodzi. ;)

Spoiler

UTB8VNp3XpfJXKJkSamHq6zLyVXay.thumb.jpg.0b89557fd37d70e683486fb6fd4182d7.jpg

Taki adapter się przykleja do obudowy, co potem się wpina do tego uchwytu. Myślę nad tym droższym case'm bo z tego co wiem ramka wystaje ponad ekran lekko, tak jak oryginalnie jest w S5 którą miałem poprzednio, a to bardzo dobrze działa jeśli chodzi o ochronę ekranu, bo telefon nie spada na ekran tylko właśnie na ramkę. ;)

Po prostu pytanie jest, czy się to przyklei do niego, czy nie jest jakieś śliskie albo coś. ;)

Edytowane przez Daniel.
    Zdjęcia i grafiki umieszczamy w tagu spoiler, pkt 4.11 regulaminu. Proszę o tym pamiętać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten sandstone sylikon to jest prawie to samo co etui od iPhone, z tyłu taka guma, więc powinno spełnić zadanie

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przyszły zamówione przeze mnie etui z Ali, także pozwolę sobie napisać co nieco.

1. Czarne etui, matowy, nie zbiera odcisków, wycięte prawie wszystkie otwory oprócz przycisku Power i przycisków głośności, otwory wycięte idealnie, cienkie. Przed upadkiem raczej nie ochroni, ale ramki i tyl w 100% ochroni przed zarysowaniem Koszt 5.76 przy kursie, gdy kupowalem, teraz pewnie taniej. Ocena 9/10

2. Czerwony "carbon". Najbardziej jestem zadowolony z niego, analogicznie jak w czarnym, prawie wszystkie otwory idealnie wycięte oprócz power i vol+/- dodatkowo z tyłu otwór, przez który widać logo 1+, przyciski chodzą jak masło. Nie pogrubia telefonu, wrazie upadku spokojnie ochroni nasze urządzenie. Szkoda, że czerwony nie jest czerwony, bo to bardziej mix czerwonego z różem, dlatego zamówię sobie takie samo etui, ale w kolorze grafitowym lub czarnym. Koszt 6.95 przy kursie, gdy kupowalem. Ocena szczere 10/10.

3. Zwykle przezroczyste etui. Na codzien używałem ostatnio zakupionego na Allegro Nillkina Nature w kolorze Grey, dlatego porównam go z nim. Na pierwszy rzut oka praktycznie jest to samo. Jak to bywa w tego typu etui wykonanie nie jest dokładne jak w przypadku w/w, ale biedy nie ma. Trochę nie równo jest wycięty otwór na aparaty, bardzo możliwe, że przez tą szparę może dostawać się kurz, piasek whatever i rysować nasze urządzenie. Poza tym bez zastrzeżeń, ramka jest chroniona, otwory analogicznie jak w dwóch w/w etui, o dziwo równo wycięte. Za to etui zapłaciłem 4.25, także nie ma co cudów oczekiwać. Przez tą szparę oceniam etui 8/10.

W razie czego mogę podesłać linki skąd brałem.

Spoiler

6731e8024e5f15c159e42d3f6f8e919e.jpg

Spoiler

79722ddf24518cca9d9773948123f1ab.jpg

Spoiler

86e410de3cf7f44fa6d0d12596c6a0a4.jpg

Edytowane przez Daniel.
    Dodano spoiler.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gackes

Kurde masakra właśnie idzie do mnie op5 z tymi drewnianymi plecami a tu taka lipa ze się coś dzieje?? 

W op3 mam plecaki sandstone i karbonowa, i karbonowe chyba najlepsze cieniutkie praktyczne a ja się skusilem na to drewno. 

Będę musiał se pewnie domówić karbon na 3 ce służyły cały rok i nic się nie działo z telefonem jak samym etui. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi