Skocz do zawartości
Daniel.

OnePlus 5 - Pokrowce, etui, case.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam coś takiego i jest okej: LINK

A możecie polecić jakiś sandstone case z Chin? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dnia 3.01.2018 o 22:55, misszcz098 napisał:

Ja mam coś takiego i jest okej: LINK

A możecie polecić jakiś sandstone case z Chin? :)

Zobacz tutaj - https://www.aliexpress.com/item/Ollivan-oneplus-5-case-silicon-soft-tpu-matte-skin-slim-back-cover-full-protection-cover-one/32819976720.html

W miarę sensownie wykonane i prezentuje się dobrze. Przyciski tylko jakoś ociężale chodzą w porównaniu do oryginalnego carbona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tolak

Polecam podobne tylko od IMAK. Nie ma tego paskudnego wycięcia z tyłu na znaczek op i przyciski są zakryte w całości za gumą. ;) Faktura sandstone super, nie tłuści się, łatwo utrzymać je w czystości, poprawia chwyt, pewniej siedzi w kieszeni. ;) Nigdy więcej nie wezmę zwykłych gładkich tpu, co po paru miesiącach żółkną i wiecznie trzeba je wycierać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sejfit

@tolak
    Miałem właśnie tej firmy co mówisz tylko na op3 problem z tymi etui jest taki że po kilku mc użytkowania wycierają się i zamiast "szorstkich" robią się "lepkie". Ale fakt leżą i wyglądają idealnie [emoji16]

Wysłane z mojego ONEPLUS A5000 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tolak

@sejfit wiesz za te grosze co kosztuje nie ma co oczekiwać czegoś wytrzymałego. W sumie i w wykończeniu mógłby być troszkę bardziej dopracowany. Mój już jest założony od listopada bodajże i jeszcze się nie przetarł... a jak się popsuje to zamówię kolejne 3 na AliExpress. xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mikeman

A ja chciałem polecić ze swojej strony case (bumpe) Crashguard od Rhinoshield. Miałem analogiczną ochronę w S8+ oraz w Oneplus 3T. Oneplus spadał mi kilka razy z wysokości kieszeni na piersi na kostkę i nic się nie działo z ekranem. Moim zdaniem ogromną zaletą jest to, że etui nie pogrubia telefonu i jest naprawdę wąskie na ramkach, a skuteczne. Kosztuje ponad 20 USD i trzeba sprowadzać z zagranicy, ale szybko idzie - około tydzień.

20180509_204329.jpg

20180509_204345.jpg

20180509_204355.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A spotkał się ktoś z book casem który jest montowany nie na ten plastik dookoła telefonu tylko np na rogach? Mam ten oryginalny case ale trochę już się wysłużył i kupiłbym coś nowego ale codziennie ten case ściągam w samochodzie więc te z plastikami mnie nie zadowalają... Coś ktoś? Może będzie coś taniej niż ten oryginał za ~120zł?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi