Skocz do zawartości
Daniel.

OnePlus 5 - Folie oraz szkła ochronne na ekran.

Rekomendowane odpowiedzi

Daniel.

W wątku możemy podzielić się informacjami na temat naszej ochrony na wyświetlacz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    msx

witam

http://www.ebay.co.uk/itm/Genuine-FoneM8-Premium-Tempered-Glass-Full-Screen-Protector-For-2017-OnePlus-5/362017791676?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&_trksid=p2060353.m2749.l2649

wyglada ciekawie to szklo jak orginal ze strony czy ktos moze mial do czynienia z ta firma jak sie sprawuje to szkielko? moze ktos ma i podzieli sie informacja

pozdrawiam

Edytowane przez msx
    nie ten dzial
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Ok, a ogarniał ktoś temat szkieł hartowanych? Oczywiście oprócz Orzly, bo nie uśmiecha mi się tyle bulić za szkła. Nie ufam już żadnej folii. Pisałem do 3mk, przeczytali moją wiadomość, ale nie odpisali. Ktoś wspominał, że wystarczy im wysłać telefon i zrobią szkło w przeciągu 3-4 dni. W tym czasie zamówiłem na ali jedno na cały ekran (z wyglądu identyko jak w sklepie 1+) i tradyjcyjne "chińskie". Za to pierwsze dałem dokładnie 6,27 a za drugie 5,25, jednakże za czym dojdą oba chciałbym się zaopatrzyć gdzieś w EU ;)

EDIT: Otrzymałem wiadomość od 3mk, że ich produkty na Oneplusa 5 pojawią się: "Najpewniej pod koniec tego tygodnia lub na początku przyszłego. ;) "  Także, to całkiem fajna wiadomość.

Edytowane przez trampowsky

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

ja zamontowałem szkło od Nilkina do 3/3T z all..drogo za 30zł i pasuje,tylko trzeba umieć ładnie nakleić.

Edytowane przez pogodabartlomiej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@pogodabartlomiej

Rozumiem, że kupiłeś od 3T? Na OP5 nie ma praktycznie dedykowanych akcesorii na allegro, więc domyślam się, że tak :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Folie od 3mk są już dostepne na ich stronie. Z tego co widzę to nie ma nic godnego uwagi. Chyba najlepszym wyborem jest szkło od OP.

Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@kamyrdol32

Zgadza się, folie dostępne na stronie 3mk. Jeden wariant mi się podoba - folia na przód i tył, ale to nadal folia.

Dla zainteresowanych, pojawiły się szkła i etui z Aliexpress na allegro. Szkło 3D (na cały ekran), możemy kupić od 39zl do 69zl. Niestety nie wiem jak z jakością, bo leci do mnie takie samo, ale o wiele tańsze gdyż ja płaciłem za dokładnie takie samo szkło 6.25zl :) Jednakże to zawsze jakaś alternatywa w przeciwieństwie do oryginalnego i niewartego tych pieniędzy szkła.

Wysłane z mojego ONEPLUS A5000 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Genaro

A jak z oryginalnym szkłem od Oneplusa? Tak jak w wersji an OP3/3t zasłania ekran po bokach czy naprawili ten problem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oryginalna szyba zasłania część ekranu. Nie polecam.

Wysłane z mojego ONEPLUS A5000 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Genaro

Czyli jak w smartfone, niewiele zmian :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi