Skocz do zawartości
xut2zs

Kaspersky antywirus nie aktualizuje się po wykryciu internetu

Rekomendowane odpowiedzi

xut2zs

Witam mam taki problem i nie wiem czy jest to związane z systemem czy programem otóż mam zainstalowane antywirus kaspersky internet security  w wersji premium  i mam ustawioną opcję codziennej aktualizacji definicji na godz. 6 ale mój telefon nie jest zawsze pod "zasięgiem internetu" czasami korzystam codziennie czasami raz w tygodniu z internetu i myślałem że tak jak na komputerze program po wykryciu połączenia internetowego sam pobierze aktualizacje w tle bez mojej ingerencji i ręcznego pobierania  jeśli od ostatniej minęło np. 2 dni. A tu problem bo raportach programu zaraz po włączeniu internetu pojawia się komunikat kod błędu 5. Piszę od kilku dni z działem technicznym kaspersky, kazali sporządzić raport z telefonu programem aida64 czy jakoś tak potem przysłali mi jakąś nową wersję programu której nawet google play nie ma ale nadal to samo i teraz zastanawiam gdzie leży problem.

Screenshot_20170701-064744.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    leo321

Even if it is the premium version, you have to update it manually. Automatic updates cannot update all required files. K7 Antivirus. Customer support can guide you more. But, I think updating manual might solve it.

Edytowane przez leo321

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi