Skocz do zawartości
absoul

[Niemcy] [Android 7] [OTA] [GERMANY] Moto X Style Android 7.0 Nougat Oficjalny dla Niemiec Build NPH25.200-15 (EU)

Rekomendowane odpowiedzi

absoul

@kowalskimateusz Zrób reset do fabrycznych jak to nie pomoże, nie polecam za bardzo zabaw z zaniżaniem wersji do androida 6.0 
    U mnie udało się wszystko wgrać prócz partycji systemowej więc miałem mix androida 6 i 7 (radio, recovery, boot z 6 nie wiem nawet jak mozliwe ze to sie wgralo) (i system partycja z androida 7) ale teraz i tak siedzę na viper os i mam gdzieś swoją kopię tego androida 7.0 z tematu flashowalnego przez TWRP, 

Masz odblokowany bootloader + twrp czy stock ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzidexx

Bo nie wgrałeś wszystkich sparsechunk'ów.

@absoul

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    absoul

@dzidexx problem był w tym, że na każdym wywalało ten sam błąd mogłem w sumie zapisać co bo teraz już nie pamiętam, niemniej działa chyba, że je pominąć i wgrywać po kolei każdy, nie wiem tylko po co dzielić plik img na sparsechunki skoro ja nawet po 1.5 gb pliki przez adb wgrywałem i wszystko było okej. Niemniej chodziło mi o jakikolwiek custom rom. 

Żeby offtopa nie robić zauważyłem że android 7.0 dłużej wytrzymuje na baterii zaś custom 7.1.2 jeszcze dłużej :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzidexx

Adb.exe i fastboot.exe to dwa różne programy.

Pliki są podzielone ponieważ fastboot mode w fonie może przyjąć jednorazowo pewną ilość MB(o czym jesteś informowany w trakcie). Nowsze wersje fastboot.exe same dzielą .img.

Nie wiem co wgrałeś - nie wiem czemu miałeś błędy i jakie.

Powinieneś wgrywać 6.0.1 reteu, 124...58-5.

@absoul

Partycja system jest kasowana/formatowana w trakcie wgrywania custom'u.

Wiadomo było wcześniej, że CustRomy nie będą działać po update do Nougat - inne radio, sterowniki... Trzeba poczekać na nowsze wersje.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie czy na androidzie 6 też wam się tak grzał telefon grając nawet mało wymagające gierki ???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@absoul póki co bootloader i recovery stock, odkąd kupiłem powiedziałem sobie "szybkie" aktualizacje to nie rootuje nie zmieniam romu etc. Jedyne co zmieniłem to właśnie ta OTA.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pany, pytanie czy magisk + android pay działa na tym romie? bo nie wiem czy przechodzic na nougata... jakies problemy z tym romem są ? wieksze/mniejsze ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzidexx

Na 6.0.1 ci działało?

@speedy1b

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

właśnie nie...

dodana zawartość

dlatego jezeli magisk z android pay nie działa to nawet nie zamierzam wgrywac tego nougata... jestem w stanie zrezygnowac z 6 + xposed na rzecz 7.0 z działającym magiskiem + android pay

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi