Skocz do zawartości
czarnyxxx

Telefon czesto gubi zasieg - Jak to naprawić i czy to normalne w tych modelach.

Rekomendowane odpowiedzi

enesas

W Orange aktualnie zasięg jest do//ciach//. I to nie tylko u mnie ale u znajomych również. Sam mam Abonament i jestem trochę zawiedzony :/ .

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez dszymek
    3.2 /slownictwo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dix241

Ja u siebie w domu mam najlepszy zasięg Play/Plus ,w Orange i Tmobile pomimo lte zasieg co jakis czas sie traci ,tylko przy oknie nie :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    abe101

Ja jestem w play, ustawiłem ręcznie zasięg Plus + jestem prawie cały czas w trybie 2G jak nie korzystam z internetu albo jak to mozliwe WiFi, tryb 2G znacznie poprawił jakoś zasięgu ps nie jest prawdą że tel ma słaba antenę, dziewczyna ma a5 2016 i u niej zasięg na wakacjach był mniejszy niz u mnie, zawsze miałem z dwie kreski ona zero

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rambdal

Ja u siebie w pracy często mam 3g a na G4 LTE więc coś w tym jet

Wysłano z Walkman-a

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie to samo. Tel z play od wczoraj. Na dworze full zasieg a w domu jedna kreska. U mnie wystarczy ze przelacze sobie na 2g i mam full. I to mi wystarczy

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    leider

Od jakiegoś czasu Play coś kombinuje z zasięgiem. U mnie też w domu spadło do 1,2 kresek gdzie miałem full z LTE+

Mój ojciec mieszka niedaleko mnie też ma z Play i do niego nie można było się czasem dodzwonić, poszedł do Play i powiedzieli mi że właśnie coś z zasięgiem robią w całej Polsce i może być tak że będzie gorszy albo całkiem się nie będzie dało zadzwonić. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem co wy robicie albo gdzie macie te telefonu.
    Mam G6 w Play. Teraz w domu a i owszem mam 2 kreski ale i tak jestem LTE+

Ja wykonam połączenie to logicznie zrzuci mnie na H+ bo lte nie posiada możliwości rozmów głosowych.

Praktycznie cały czas mam normalny zasięg. Nawet jak zejdę do piwnicy to mam 1 kreskę owszem wywali mnie z LTE ale i tak normalnie mogę korzystać z telefonu.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    enesas

@up

Orange. Przykład: centrum miasta Łodzi i czasem ma odpal (zwłaszcza na S7, nie wiem jak w innych) że ma zerowy prawie zasięg i internet praktycznie w ogóle nie działa....

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

mam problem z moim LG G6 H870. Telefon całkowicie nie ma zasięgu. Na pasku powiadomień gdzie wyświetlają się kreski zasięgu jest krzyżyk. Karta sim jest wykrywana przez telefon bo prosi o podanie nr PIN. Gdy wchodzę w ustawienia Sieci komórkowych i próbuję ręcznie wyszukać sieć pojawia się komunikat: "nie można wyszukać sieci. Wyłącz dane komórkowe".

Problem pojawił się nagle. Telefon przez jeden dzień znajdował się w miejscu gdzie nie było całkowicie zasięgu. Następnie telefon połączył się z siecią prowadziłem rozmowę, jednak za chwilę się uruchomił ponownie i od tego momentu nie ma już zasięgu.

W ustawieniach sieci gdy np próbuję przełączyć Tryb sieci z LTE na WCDMA lub GSM nie dzieje się nic - pozostaje nadal LTE.

Kroki jakie zrobiłem:

• przede wszystkim factory reset (nie przyniosło skutku)
    • wgrałem inną wersję softu (v20k) jednak telefon po tym nie wstał, więc udało mi się przywrócić poprzedni soft jaki był (v20j) poprzez LG Bridge (to także nie rozwiązało problemu)
    • testowałem również inne karty sim, również od innego operatora. Jest to samo

Dodatkowo gdy wchodzę w menu *#*#4635#*#* > Informacje o telefonie i próbuje np przełączyć opcję "Mobile Radio Power" z telefonem nie dzieje się nic (wg informacji na forach po przełączeniu tej opcji telefon powinien się restartować). 

Czy ktoś z was spotkał się może z podobnym problemem? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprawdź imei w T-Mobile plusie może jest po imei zablokowany

Wysłane z mojego SM-A920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi