Skocz do zawartości
Bess7

Android 7.0 na x style. Błędy, opinie, ogólne działanie.

Rekomendowane odpowiedzi

Bess7
    10 godzin temu, Siempre_en_mi_corazon napisał:

Ponawiam pytanie. Czy ktoś sprawdzał czy po ostatniej aktualizacji działa transmisja danych w roamingu zagranicznym w Play? Jestem już niemal zdecydowany na zmianę sieci ale jeszcze się waham.

Może mało pomogę ale ja mam plus, po aktualizacji net za granicą chodzi aż miło a jeżdżę tydzień w tydzień robię zachód jako driver. Więc tu jest ok a Play no wątpię żeby chciał coś zrobić, może gdyby to był fon z tego roku czyli new to jeszcze a tak to myślę że wiesz gdzie go mają... Może na próbę weź kup jakiś starter za 10pln, coś doładuj i sprawdź za granicą.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie działał tylko w Play. On ma Play, więc nie musi nic kupować żeby sprawdzać. Chodzi o to żeby ktoś kto ma Play i ten telefon sprawdził czy działa za granicą działa Internet po pakietach.

Wysłane z mojego XT1572 przy użyciu Tapatalka

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bess7
    4 godziny temu, andrus75 napisał:

Nie działał tylko w Play. On ma Play, więc nie musi nic kupować żeby sprawdzać. Chodzi o to żeby ktoś kto ma Play i ten telefon sprawdził czy działa za granicą działa Internet po pakietach.

Wysłane z mojego XT1572 przy użyciu Tapatalka

Rozumiem pytanie kolegi więc powiedziałem że pewnie nie będzie działał, to nie najnowszy model a sieć Play jest jaka jest. Doradziłem Tylko że zamiast wiązać się z inną siecią abo lub mix (jak kto woli) a jeździ za granicę to żeby sprawdził telefon na innej karcie żeby nie wyszedł cyrk że zmieni operatora, pojedzie a tu również neta brak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oficjalnie: ostatnia aktualizacja nie przyniosła niczego nowego w kwestii działania internetu w roamingu zagranicznym w Play. Dalej go brak. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Idzie to cholerstwo wyłączyć? Już 3 miesiąc się męczę, a uruchamia się za każdym razem jak włączam Internet. Nie mam roota a aktualizować systemu nie zamierzam.

Screenshot_20180120-125417.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzidexx
    49 minut temu, fryzjer22 napisał:

Nie mam roota

Nie wyłączysz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U was też po zapełnieniu pamięci telefon znacznie zwolnił i zaczął się przycinać? Mam zapełnione około 80% pamięci z tych 32GB m.in filmami 4K. Myślicie, że to przez to?

Edytowane przez Ibracadabra_8

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Alan Z

Informacyjnie

Zmieniłem  operatora z Play na T -mobil  i  transmisja danych w roamingu działa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi