Skocz do zawartości
allout

Ochrona ekranu - szkła, folie

Rekomendowane odpowiedzi

@CzarnaZmija ja też patrzyłem pod każdym kątem na ekran i niestety też nie mam żadnej foli fabrycznej, z tego wygląda że rysy które masz są na ekranie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest jakieś szkło matowe do U11? Kupiłem jakieś 7H ale zrobiło mi lustro z telefonu - za dnia jest masakra, zamiast nawigacji widzę swój pysk. Ostatecznie może być folia ale wolałbym matowe szkło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zbyh

Oczywiście że nie ma żadnej folii na nowym telefonie, trzeba sobie dokupić jak ktoś chce. Próbowałem już różnych i najlepiej spisują się od 3MK, choć to więcej folia nisz szkło. Jednak są najlepiej dopasowane jeżeli chodzi o wycięcia i otwory.

782c58d7a626278707a6f380c08fbd23.jpg.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gokart

Na pewno nie polecam ostatnio "modnych" Szkło Hartowane POLSKI BANAN 9H HTC U11. Szkło już wylądowało w koszu na śmieci. Kompletna porażka z każdej możliwej strony nie przywarło do końca, i było nie do końca dobrze skrojone trochę za wąskie moim zdaniem. Więc szukam czegoś innego może skuszę się na 3MK albo na jakąś folię chociaż w tym przypadku ochrona trochę mniejsza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja u siebie mam założone jakieś szkło od chińczyka za 15 zł ( chciałem nie tak dawno kupić na zapas i dla chrześniaka ale już nie mogłem znaleźć tego samego szkła ) na pełny ekran, z czarnymi ramkami. Zamówiłem więc na próbę to szkło https://pancernik.eu/pl/p/Szklo-hartowane-Mocolo-TG-3D-HTC-U11%2C-czarna-ramka/7171 i z futerałem Spigen https://pancernik.eu/pl/p/Etui-Spigen-Rugged-Armor-HTC-U11%2C-czarne/7270 sprawuje się idealnie i wszystko jakby na miarę szyte. Szkło nie zachodzi na futerał tylko idealnie do niego dolega. Mogę z czystym sumieniem polecić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi