Skocz do zawartości
n3lly

HTC U11 - aktualizacje

Rekomendowane odpowiedzi

astelix

Z tego co widziałem to ten model ma już zabezpieczenia ze stycznia 2018 a jest ona dostępna za oceanem. Podobno paczka wiele waży i oprócz samych zabezpieczeń zawiera sporo usprawnień system. 

Jak możemy się dowiedzieć czy jakaś aktualizacja trafi do Polski, a tym samym na nasze telefony. 

Dzwoniłem do HTC Polska i tam oczywiście nic na ten temat nie wiedzą. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    slavk0

little.big.conversation >Mam telefon z sieci Play i dalej jedzie na 7.1.1 żałosne.

Dziwne, ja również mam HTC U11 z Play i aktualizacja do Oreo (8.0) była na przełomie styczeń/luty

...inna sprawa, że poprawki bezpieczeństwa wciąż datowane 1 listopada 2017 <SKANDAL!>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    astelix

A najgorsze jest to, że HTC Polska nie ma pojęcia czy ten model będzie jeszcze aktualizowany i wspierany oraz czy dostanie nowsze łatki bezpieczeństwa.
    Telefon sam w sobie jest super fajny i praktycznie żadnej aktualizacji mi nie potrzeba ale sam fakt, że flagowiec tej marki ich po prostu nie dostaje jest smutny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie ja i tak będe na końcu bo mam Orange i już nawet nie sprawdzam czy jest :05:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    raf1943
    A najgorsze jest to, że HTC Polska nie ma pojęcia czy ten model będzie jeszcze aktualizowany i wspierany oraz czy dostanie nowsze łatki bezpieczeństwa.
    Telefon sam w sobie jest super fajny i praktycznie żadnej aktualizacji mi nie potrzeba ale sam fakt, że flagowiec tej marki ich po prostu nie dostaje jest smutny.
    Możesz być spokojny o aktualizację do androida P na przełomie styczeń-luty 2019. Po tym już nie będzie wspierany. Tak jak htc10 na Oreo zakończył wsparcie.

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cosmo1

Mam sentyment do HTC - nigdy ni mialem z nimi problemów, dlatego wybrałem teraz U11. Niby wszystko super, ale od 2 miesięcy gdy go posiadam Samsung S7 dostał już 2 aktualizacje zabezpieczeń, a U11 nic - dalej stoi na 1 listopada 2017. Sprzęt fajny i piekielnie szybki (mam wersję 6GB), ale podejście firmy to absurd. niestety ne zmienili swojego podejścia sprzed lat - telfon sprzedany, można zapomnieć o kliencie. Samsung jest w tym zakresie wzorem dla innych firm.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam Orange, również brak aktualizacji.

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Coś wiadomo o aktualizacji do Oreo w orange ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bogi33

Ja też czekam i czekam. Powoli mnie to już zaczyna denerwować. Nigdy więcej telefonu z Orange.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi