Skocz do zawartości
MateuszO

Galaxy Note 4 - gdzie i jaką kupić baterię?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od kilku miesięcy bateria w moim Note 4 (N910F) działa tragicznie (przy średnim używaniu 2 ładowania dziennie nie wystarczają). Chciałbym kupić nową, ale nie wiem, gdzie mógłbym kupić oryginalną. Na stronie Samsunga mam błąd, a w innych oficjalnych źródłach nie jest ona dostępna. Znacie jakieś miejsce, gdzie mógłbym kupić oryginalną?

PS. Nadmienię tylko jeszcze, że uszkodzony jest prawdopodobnie film od S-Pena (nie działa on na części ekranu) i jeszcze nie zdążyłem tego naprawić. Ale bateria ma już trochę lat, więc nie to raczej jej wina.

Edytowane przez MateuszO

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też chce kupić baterie i nie wiem gdzie na alledrogo w opiniach czytam ze niby oryginał a jest podróbka

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A czy ktoś kupował baterię z tego sklepu?: http://www.czescisamsung.pl/bateria_eb-bn910bbe_do_telefonu_samsung_galaxy_note_4_sm-n910,121,8299.html

Albo czy ktoś ma jakąkolwiek opinię o tym sklepie? Cena wydaje się tam w miarę poprawna.

Edytowane przez MateuszO

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja kupiłem na allegro nie oryginalną (zamiennik) tak jak było napisane i nie narzekam trzyma bardzo dobrze a mam ją już 2 miesiące z dostawą 26zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam niespełna dwuletniego Note 4 , niestety oryginalna bateria trzyma mi już tylko kilka godzin, ok południa muszę ładować baterię wyciągając rano o 7 telefon z ładowarki, jak był nowy bateria starczała praktycznie na cały dzień. Chciałem kupić nową, ale oryginalne praktycznie są niedostępne, na allegro pełno zamienników, jakiś polecacie?? 

Edytowane przez Artur35
    Doprecyzowanie tytułu wątku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Artur35

@slavo_s2k

Znakomita większość zamienników, nie zdaje egzaminu i nie warto ich kupować. Ale rozumiem zadane pytanie zwłaszcza, że oryginalne baterie w sklepach firmowych, dawno już nie są sprzedawane. Jeszcze jest jedno źródło gdzie - jak będziesz miał szczęście - oryginał można kupić. To są serwisy. Kilka miesięcy temu, można było w niektórych, dostać taki unikat. 

Edytowane przez Artur35

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Esperer

Spokojnie kupisz oryginalną baterię s Serwisie Samsunga. Jak nie będą mieli na miejscu, to zamówią. 95 PLN i masz oryginał.

Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok, będę szukał, chciałbym oryginał, taki prawdziwy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A nfc dzuala ci prawidlowo?

Dnia 19.08.2017 o 16:13, manikes napisał:

Ja kupiłem na allegro nie oryginalną (zamiennik) tak jak było napisane i nie narzekam trzyma bardzo dobrze a mam ją już 2 miesiące z dostawą 26zł.

Edytowane przez Immorta
    Cytat wstawiony do posta do którego jest odniesienie z powodu połączenia tematów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi